Punkt Szczepień Powszechnych na kampusie działa zaledwie od 3 dni, ale już pojawiły się pierwsze problemy. Czytelnik informuje nas, że odwoływane są szczepienia. - Ktoś chyba rozdzielający te szczepionki nie lubi Rybnika – pisze. Rzecznik miasta potwierdza, że problemy występują, zabrakło szczepionek dla 400 zarejestrowanych osób.
2021-05-13 14:29Dzisiaj (10 maja), punktualnie o godzinie 15.30 uruchomiony został pierwszy Punkt Szczepień Powszechnych w Rybniku. Znajduje się na rybnickim kampusie. W ten czwartek uruchomione zostaną kolejne dwa punkty.
2021-05-10 16:12Jeszcze nic nie wiadomo w sprawie 3 punktów masowych szczepień w Rybniku. Mimo to magistrat szuka już medyków zainteresowanych pracą w tych miejscach. W piątek do naszego miasta mają przyjechać przedstawiciele NFZ.
2021-04-21 14:48Rybnicki samorząd odpowiada na zapowiedź premiera Morawieckiego i zaproponował trzy lokalizacje nowych punktów szczepień przeciw Covid-19. Jakie są to miejsca?
2021-04-06 09:52- Wczoraj Rada Medyczna przedłożyła rekomendacje dot. szczepionki Astra Zeneca. Na ich podstawie została podjęta decyzja, że w Polsce ta szczepionka będzie wykorzystywana dla osób między 18 a 60 r.ż. - poinformował dzisiaj Michał Dworczyk, szef Kancelarii Prezesa Rady ministrów. Rząd chce nią od przyszłego tygodnia szczepić nauczycieli.
2021-02-02 13:52Brak kolejnych dostaw szczepionek przeciw COVID-19 uderzył w rybnicki szpital. Lecznica informuje, że do końca stycznia nie może zamówić kolejnych dawek dla pacjentów grupy „0”. Ma też pełną listę seniorów 70 i 80+ chcących się zaszczepić w pierwszym kwartale tego roku.
2021-01-27 08:41Na stronie rządowej pojawiły adresy z punktami szczepień, do których już wkrótce będziemy mogli się udawać. Znajdziemy je w Rybniku i gminach powiatu rybnickiego. Poznajcie je!
2021-01-05 08:37Minister Zdrowia Adam Niedzielski poinformował dzisiaj (3 stycznia), że rodzice wcześniaków zostaną włączeni do etapu „0” szczepień przeciwko COVID-19. W ten sposób będą mogli odwiedzać swoje dzieci w szpitalach.
2021-01-03 13:46Premier Mateusz Morawiecki namawia Polaków do szczepienia się przeciw COVID-19. To samo robi minister zdrowia Adam Niedzielski oraz rzesza innych polityków, oraz przedstawicieli służby zdrowia. Tymczasem w rybnickim szpitalu zaszczepić się chce niecałe 600 osób. To mniej niż połowa całego personelu WSS nr 3 w Rybniku!
2020-12-28 17:00Odkąd na rynku pojawiły się szczepionki przeciw SARS COV2, przedstawiciele państw na świecie deklarują chęć zaszczepienia. Jak to wygląda z polskimi politykami? Tego dociekał rybniczanin Adam Giza w programie „Walka z Koronawirusem” na antenie TVP.
2020-12-19 09:44Tragiczny pożar niedaleko Rybnika. W pszowskim hostelu znaleziono ciała 5 osób
25582Policja i pogotowie na rynku. Były dwie interwencje
25485Brat pobił swoją siostrę, kobieta zmarła. Mężczyźnie grozi nawet dożywocie
21705Jejkowice: to była próba porwania dzieci? Policja zaprzecza, ale prowadzi czynności
21205Miejsca relokacji imigrantów w Rybniku? Mamy konkretną odpowiedź MSWiA
21152Miejsca relokacji imigrantów w Rybniku? Mamy konkretną odpowiedź MSWiA
23Braun i Fritz weszli do szpitala, by zatrzymać lekarkę. „Może dalej mordować?”. Służby sprawdzają, czy politycy popełnili przestępstwa (wideo)
21Grzegorz J.: "komuś zależy na zniszczeniu mojej osoby". Ruszyło postępowanie odwoławcze byłego posła PiS
18Szpital w Żorach zamyka porodówkę i nie tylko! Przyszłe mamy będą jeździły m.in. do Rybnika
16Ul. Kominka. Mieszkańcy kontra miasto. Znów zabrakło rozmów?
13Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert