Szachy rybnik

Szachy: Jakub Seemann z MKSz Rybnik podwójnym mistrzem Polski
1

W Hali Stulecia we Wrocławiu zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, w których brało udział ponad 1000 szachistów z całej Polski. Zawodnicy Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik wrócili z imprezy z pięcioma medalami.

2018-08-15 19:14 Autor: ad
Szachy: Martyna Starosta z Jejkowic na podium OOM
0

Jej pasja związana z szachami rozpoczęła się w jednym z rybnickich przedszkoli i trwa do dziś. Martyna Starosta z Jejkowic zdobyła srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych.

2018-05-11 21:42 Autor: ad
Szachy: rybniczanka mistrzynią Polski do lat 7
0

Młoda szachistka z Rybnika rewelacyjnie spisała się w Indywidualnym Pucharze Polski Juniorów do lat 7.

2018-05-05 18:06 Autor: Adam Doliba
MKSz Rybnik drużynowym mistrzem Śląska
0

Zakończyły się rozgrywki Śląskiej Szachowej Ekstraligi Juniorów. Pierwszy zespół Miejskiego Klubu Szachowego w Rybniku wywalczył tytuł drużynowego mistrza Śląska, natomiast druga drużyna utrzymała się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

2018-04-21 14:23 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szachy: Karina Szczepkowska awansowała do MŚ
1

Wielki sukces odniosła pochodząca z Rybnika szachistka Karina Szczepkowska. Wczoraj na Słowacji wywalczyła awans do mistrzostw świata w 2020 roku.

2018-04-20 09:35 Autor: Adam Doliba
Szachy: w Rybniku już po raz 25. zagrali o kopę jaj
0

W Domu Kultury w Rybniku-Chwałowicach rozegrano tradycyjny XXV Wielkanocny Turniej Szachowy o Kopę Jaj.

2018-04-01 22:33 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKSz Rybnik: Honorata Kucharska z brązowym medalem mistrzostw Polski juniorów
0

Brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w szachach wywalczyła zawodniczka MKSz Rybnik, Honorata Kucharska.

2018-03-21 20:51 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Zawodnik MKSz Rybnik mistrzem Polski do lat 10
0

Jakub Seemann z Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik zdobył złoty medal mistrzostw Polski młodzików do lat 10.

2018-03-07 11:56 Autor: ad
MKSz Rybnik zdominował mistrzostwa Śląska
2

W gronie 28 zespołów pierwszy zespół MKSz Rybnik udowodnił, że nie ma sobie równych na Śląsku. Z kompletem zwycięstw zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Śląska Juniorów.

2017-10-18 22:51 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szachy: MKSz Rybnik awansował do I ligi
1

W Szklarskiej Porębie w II lidze drużynowych mistrzostw Polski zespół Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik zajął 2. miejsce i awansował do I ligi!

2017-09-15 16:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe