Sukces sportowy

4

Nasi policjanci zajęli 3 miejsce na mistrzostwach świata!

W listopadzie w belgijskim Lommel odbyła się jubileuszowa, 20. edycja halowego turnieju piłki nożnej, będącego futsalowymi mistrzostwami świata Międzynarodowego Stowarzyszenia Policji – IPA. W tak znakomitej imprezie nie mogło zabraknąć drużyn IPA – Region Rybnik. Policjanci reprezentujący naszą komendę wrócili z Belgii z pucharem za zdobycie 3. Miejsca!

2014-12-05 00:00 Autor: bf, źródło: KMP Rybnik
0

ZST: sukces sportowy na arenie międzynarodowej

Nauczycielka Zespołu Szkół Technicznych z dużym sukcesem wystartowała w VIII Międzynarodowej Spartakiadzie Nauczycieli w Warnie.

2012-07-16 00:00 Autor: dk
1

Mistrzostwo Śląska dla nauczycieli z Rybnika

Rybniccy nauczyciele okazali się najlepszą drużyną na IX Mistrzostwach Śląska w Piłce Nożnej i tym samym zdobyli tytuł mistrzów Śląska.

2012-06-06 00:00 Autor: dk
0

Koszykarze z „jedynki” Mistrzami Śląska

W finale wojewódzkim szkolnych rozgrywek koszykówki drużyna z Gimnazjum nr 1 w Rybniku wygrała wszystkie mecze i tym samym zdobyła mistrzostwo Śląska. Już w przyszłym tygodniu koszykarze będą walczyć w Mistrzostwach Polski.

2012-06-01 00:00 Autor: dk
4

Piłkarze z ZST na etapie wojewódzkim

Drużyna ZST Rybnik, po sukcesie na szczeblu miejskim, zagrała w półfinale wojewódzkim Licealiady 2011/2012 w piłce nożnej.

2012-05-22 00:00 Autor: dk
0

ZSE-U: dziewczyny na podium „Licealiady”

Za nami Finał Wojewódzki Koszykówki Dziewcząt Szkół Ponadgimnazjalnych „Licealiada”. Drużyna z rybnickiego „ekonomika” stanęła na drugim stopniu podium.

2012-05-08 00:00 Autor: dk
0

Chłopcy z SP 2 najlepsi w województwie

Zakończyły się finały wojewódzkie Energa Basket Cup dziewcząt i chłopców ze szkół podstawowych. Młodzi rybniczanie, jak zwykle, nie dali się pokonać nawet najgroźniejszym rywalom.

2012-04-04 00:00 Autor: dk, źródło: materiały prasowe
1

Międzynarodowy sukces koszykarzy z MKKS-u

Młodzi koszykarze MKKS-u Rybnik zajęli drugie miejsce w Międzynarodowym Turnieju Xmass Cup 2011 w Ostrawie.

2012-01-06 00:00 Autor: dk, źródło: materiały prasowe
Finał IV „Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem” już w czwartek
0

Dobiega końca czwarta edycja „Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem”. Już w czwartek, w Fundacji Elektrowni Rybnik zaplanowano podsumowanie spotkań ze sportowcami.

2011-12-06 00:00 Autor: dk
Na zdjęciu Tomasz Kucharski
0

„Mityng z Olimpijczykiem”: mistrz wioślarstwa przyjedzie do Rybnika

Już w środę, w ramach „Mityngu Sportowego z Olimpijczykiem”, z młodymi sportowcami z Rybnika spotka się dwukrotny mistrz olimpijski, Tomasz Kucharski.

2011-11-07 00:00 Autor: Redakcja