Stanisław Grabiec

MKKS brązowym medalistą mistrzostw Polski
2

Młodzicy starsi MKKS-u Rybnik brązowymi medalistami mistrzostw Polski. Drużyna dowodzona przez Stanisława Grabca zajęła trzecie miejsce w finałowym turnieju, który odbył się w Opalenicy.

2017-06-19 21:24 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Młodzi koszykarze zagrają w finale mistrzostw Polski
1

Od piątku młodzicy MKKS-u Rybnik rywalizowali w Ostrowie Wielkopolskim w półfinale mistrzostw Polski. Drużyna prowadzona przez Stanisława Grabca w niesamowitych okolicznościach wywalczyła awans do turnieju finałowego, a co za tym idzie już teraz zapewniła sobie miejsce w najlepszej ósemce drużyn w naszym kraju.

2017-06-06 21:34 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

MKKS: młodzi koszykarze mistrzami Śląska

Zawodnicy MKKS-u Rybnik z rocznika 2003 zostali mistrzami Śląska w minikoszykówce.

2015-05-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
4

MKKS: wygrana na zakończenie udanego sezonu

Na zakończenie sezonu III ligi rybniccy koszykarze zwyciężyli na własnym parkiecie z Zagłębiem Sosnowiec 75:69.

2012-03-23 00:00 Autor: Małgorzata Jarzyna, ad
0

MKKS wygrał pomimo braków kadrowych

MKKS Rybnik pewnie pokonał drugą drużynę KKS-u Mickiewicz Katowice.

2012-02-01 00:00 Autor: Małgorzata Jarzyna, ad
0

MKKS: na koniec roku zwycięstwo z AZS-em

W ostatnim w tym roku spotkaniu III ligi koszykarze z Rybnika pokonali we własnej hali AZS Gliwice 87:69.

2011-12-19 00:00 Autor: Małgorzata Jarzyna, ad
0

MKKS: jedna kwarta to za mało

W 6. kolejce III ligi koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali u siebie z MOSiR-em Cieszyn.

2011-11-15 00:00 Autor: Małgorzata Jarzyna, ad
0

Koszykówka: MKKS pokonał faworyta

W pierwszym w tym sezonie meczu przed własną publicznością koszykarze III-ligowego MKKS-u Rybnik pokonali jednego z faworytów rozgrywek, MKS Strzelce Opolskie 72:59.

2011-10-17 00:00 Autor: Małgorzata Jarzyna, ad
Daniel Smołka.
6

Koszykówka: rybniczanin w kadrze Polski

Wychowanek rybnickiego basketu – Daniel Smołka, znalazł się w kadrze Polski.

2010-12-08 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
0

MKKS: dobry start młodzieży

Młodzi koszykarze MKKS-u Rybnik znakomicie rozpoczęli zmagania ligowe. Na półmetku rozgrywek zajmują czołowe lokaty w swoich kategoriach wiekowych.

2010-11-21 00:00 Autor: Piort Majza - MKKS Rybnik