Sparing

Piłka nożna: udany pierwszy sparing ROW 1964
7

Piłkarze ROW-u rozpoczęli okres przygotowawczy do następnego sezonu. Za nimi pierwszy sparing. Na stadionie Jedności Jejkowice wygrali z Rozwojem Katowice 2:0. Bramki dla naszej drużyny zdobyli Kamil Spratek oraz zawodnik testowany.

2018-07-02 14:35 Autor: bf, źródło: row1964rybnik.com
Uwaga kibice żużla! Sparing z Włókniarzem w Częstochowie
0

Dziś o godz. 16:00 ROW Rybnik miał rozegrać na Stadionie Miejskim sparing z forBET Włókniarzem Częstochowa. Niestety,  stan rybnickiego toru wciąż budzi wiele zastrzeżeń, więc żużlowcy ścigać się będą pod Jasną Górą.

2018-03-28 11:10 Autor: red
ROW 1964 Rybnik: remis na ostatnim sparingu. Jutro mecz Pucharu Polski
0

Remisem 1:1 zakończył się sparing naszej drużyny z III-ligowym BKS-em Bielsko-Biała. Bramkę dla naszej drużyny w pierwszej połowie zdobył Sebastian Siwek. Bramkę w drugiej połowie straciliśmy po rzucie karnym.

2017-07-13 09:57 Autor: bf, źródło: ROW 1964 Rybnik
Wcześniej Rozwój Katowice również okazał się za silny dla rybnickich piłkarzy
5

MFK Karvina za silna dla piłkarzy ROW-u

Trwa niezbyt dobra sparingowa passa podopiecznych Marka Wleciałowskiego. Tym razem ROW przegrał z MFK Karvina 0:2.

2014-02-02 00:00 Autor: ld
Do tej pory Piast Gliwice mecze w roli gospodarza rozgrywał w Wodzisławiu Śl.
6

Piast Gliwice zagra w Rybniku

Piłkarze Energetyka ROW Rybnik rozegrają na stadionie przy ul. Gliwickiej sparing z pierwszoligowym Piastem Gliwice. Być może nie będzie to ostatni w tym roku mecz Piasta w Rybniku.

2010-07-22 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: piast.gliwice.pl
0

RKM ROW: sparing z Marmą

W czwartek 1 kwietnia RKM ROW Rybnik zmierzy się z Marmą Rzeszów. Początek sparingu na stadionie przy ul. Gliwickiej o godzinie 18:00.

2010-03-31 00:00 Autor: Redakcja, źródło: rkm.rybnik.pl