Siatkówka Rybnik

Siatkówka, I Liga Śląska Kobiet: Jedynka Rybnik rozbiła BKS Stal Bielsko-Biała w ostatnim secie
0

W ósmym meczu tego sezonu siatkarki UKS-u Jedynka Rybnik pokonały przed własną publicznością BKS Stal Bielsko-Biała 3:1.

2021-11-21 20:49 Autor: Adam Doliba
TS Volley Rybnik w końcu zbiera punkty
0

TS Volley Rybnik przegrał dziś po tie-breaku z AKS-em V LO Rzeszów, ale dzięki wywalczonemu 1 punktowi opuścił ostatnie miejsce w tabeli II ligi.

2021-11-20 23:40 Autor: Adam Doliba
Siatkarskie zmagania samorządowców subregionu zachodniego
0

W sobotę 13 listopada w gościnnych progach Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego nr 10 im. Św. Jadwigi Królowej Polski w Rybniku rozegrano Turnieju Siatkówki Samorządowców Subregionu Zachodniego.

2021-11-17 16:09 Autor: materiał nadesłany (Marcin Stempniak, Radny Gminy i Miasta Czerwionka-Leszczyny)
UKS Jedynka Rybnik: trzy zacięte sety w Krzanowicach
0

Siatkarki Jedynki Rybnik stoczyły zacięty pojedynek w Krzanowicach. Pomimo tego przegrały 0:3.

2021-11-14 14:56 Autor: Adam Doliba
TS Volley Rybnik: tie-break w Ropczycach
0

W 8. kolejce II ligi siatkarze TS Volley Rybnik przegrali po zaciętym tie-breaku z Błękitnymi Ropczyce.

2021-11-14 09:38 Autor: Adam Doliba
Siatkówka, I Liga Śląska Kobiet: Jedynka Rybnik zatrzymana przez lidera
0

W 6. kolejce I Ligi Śląskiej Kobiet siatkarki UKS-u Jedynka Rybnik przegrały z liderem, MKS-em COPCO Imielin.

2021-11-07 17:17 Autor: Adam Doliba
Siatkówka, II liga: TS Volley Rybnik w końcu zwycięski
0

Dopiero w 7. kolejce siatkarskiej II ligi TS Volley Rybnik odniósł pierwsze zwycięstwo.

2021-11-07 00:17 Autor: Adam Doliba
Siatkówka, I Liga Śląska Kobiet: UKS Jedynka Rybnik nie zwalnia tempa
0

Rybnickie siatkarki na fali wznoszącej! Tym razem wygrały z UKS-em Centrum przy POSiR Pszczyna.

2021-11-02 12:00 Autor: Adam Doliba