Siarka Tarnobrzeg

ROW 1964 Rybnik zremisował z Siarką Tarnobrzeg (wideo)
9

W 26. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali przed własną publicznością z Siarką Tarnobrzeg 1:1. Pomimo tego, że był to już czwarty mecz z rzędu ROW-u bez porażki, to rybniczanie nadal znajdują się w strefie spadkowej.

2019-03-30 18:34 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik wygrał w Tarnobrzegu i zepchnął Siarkę z fotela lidera (wideo)
5

W 9. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali na wyjeździe z Siarką Tarnobrzeg 2:0. Do siatki gospodarzy trafili Szymon Jary i Kamil Spratek.

2018-09-08 21:30 Autor: jd
W sobotę ROW Rybnik podejmie Siarkę Tarnobrzeg
1

W 24. kolejce II ligi ROW 1964 Rybnik podejmie na stadionie przy ul. Gliwickiej Siarkę Tarnobrzeg.

2018-03-28 21:13 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: remis w Tarnobrzegu był blisko
0

W meczu 7. kolejki II ligi drużyna ROW-u 1964 Rybnik pojechała do Tarnobrzegu, gdzie zmierzyła się z tamtejszą Siarką. Choć po pierwszej połowie rybniczanie przegrywali 0:1, w drugiej szybko wyrównali za sprawą Sebastiana Musiolika. Jednak decydujący cios wyprowadzili gospodarze.

2017-09-02 19:13 Autor: ad, źródło: row1964rybnik.com
Piłkarze ROW-u 1964 Rybnik wygrali w Tarnobrzegu i zapewnili sobie utrzymanie w II lidze!
11

W przedostatniej kolejce tego sezonu rybniccy piłkarze pokonali na wyjeździe Siarkę Tarnobrzeg 4:2. Zwycięstwo to dało im utrzymanie w II lidze!

2017-05-27 16:55 Autor: Mateusz Żadziłko, ad
ROW 1964: w piątek przyjedzie Siarka Tarnobrzeg
0

Rybniccy piłkarze zmierzą się z czwartą w tabeli Siarką Tarnobrzeg. Czy ROW 1964 odniesie drugie zwycięstwo na własnym stadionie?

2016-11-02 20:14 Autor: Adam Doliba
7

ROW 1964 przegrał w Tarnobrzegu. W środę mecz z Rakowem

Piłkarze ROW-u 1964 walczyli dzielnie, ale przegrali w Tarnobrzegu z miejscową Siarką 0:1. W środę do Rybnika przyjedzie Raków Częstochowa.

2016-05-07 00:00 Autor: Adam Doliba
19

Pięć goli w meczu ROW-u z Siarką

Kibice z Rybnika doczekali się zwycięstwa! Piłkarze ROW-u wygrali dziś z Siarką Tarnobrzeg. Jednego z goli zdobył 16-latek Radosław Dzierbicki.

2015-10-09 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Piłkarze ROW-u podejmą Siarkę

Po serii trzech meczów bez zwycięstwa rybniczanie podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej czwartą w tabeli Siarkę Tarnobrzeg.

2015-10-07 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Energetyk ROW: w sobotę mecz z Siarką. Gladiator czeka na imię!

Po zimowej przerwie piłkarska II lig wraca do Rybnika! W pierwszym tego roku meczu na stadionie przy ul. Gliwickiej Energetyk ROW podejmie Siarkę Tarnobrzeg.

2015-03-11 00:00 Autor: Adam Doliba