SEC

Żużel, ROW Rybnik: Siergiej Łogaczow awansował do SEC
1

Żużlowiec ROW-u Rybnik, Siergiej Łogaczow, awansował do tegorocznego cyklu Speedway Euro Championship, czyli zawodów, których stawką jest tytuł indywidualnego mistrza Europy.

2021-05-22 22:25 Autor: ad
Nicki Pedersen mistrzem Europy! Wysokie miejsce zawodnika ROW-u Rybnik
8

Za nami żużlowe wydarzenie roku w Rybniku! Na stadionie przy ul. Gliwickiej tytuł indywidualnego mistrza Europy wywalczył Nicki Pedersen. Na trzecim miejscu w klasyfikacji generalnej uplasował się Polak - Krzysztof Kasprzak (3. miejsce). Z kolei Grigorij Łaguta – zawodnik ROW-u Rybnik zajął miejsce tuż za „pudłem”. Zmaganiom żużlowców przyglądało się około 12 tys. widzów.

2016-09-17 23:54 Autor: bf, źródło: Sportowe Fakty
Finał SEC opóźniony! Start o 20.00
1

Uwaga fani żużla: dzisiejszy (17 wrzesień) finał Speedway Euro Championship, który miał rozpocząć się o 19.00 na Stadionie Miejskim w Rybniku – został przesunięty na godzinę 20.00.

2016-09-17 15:09 Autor: bf
Tak ciekawie w historii SEC jeszcze nie było
1

Tytuł Indywidualnego Mistrza Europy 2016 roku zdobyć może tylko jeden z żużlowców. Kandydatów do wzniesienia w górę okazałego pucharu jest tymczasem wielu. Nazwisko najlepszego z nich poznamy już w sobotni wieczór.

2016-09-15 10:00 Autor: tekst za speedwayeuro.com
SEC: będą biegi dodatkowe w Rybniku?
0

Tegoroczny cykl Speedway Euro Championship jest najbardziej wyrównanym odkąd zmieniła się jego formuła. W walce o złoty medal liczy się aż dziesięciu zawodników, a taka sytuacja w zawodach indywidualnych spotykana jest niezwykle rzadko. Czy niewielkie różnice pomiędzy zawodnikami sprawią, że w Rybniku kibice będą świadkami biegów dodatkowych?

2016-09-14 14:20 Autor: tekst za speedwayeuro.com
SEC: żużlowcy spotkają się z kibicami w Focus Park
0

W galerii Focus Park zostanie zorganizowane spotkanie z żużlowcami, podczas którego będzie można zamienić kilka zdań z Kacprem Woryną, Grigorijem Łagutą, Przemysławem Pawlickim oraz Vaclavem Milikiem.

2016-09-13 21:34 Autor: Adam Doliba
SEC: Grigorij Łaguta zabawi się w sprzedawcę
0

W czwartek 15 września o godzinie 18:00 w Punkcie Informacji Miejskiej „Halo! Rybnik” (ul. Jana III Sobieskiego 20) bilety wstępu na finał Speedway Euro Championship będzie sprzedawać reprezentant ROW-u Rybnik i jeden z kandydatów w walce o złoty medal – Grigorij Łaguta.

2016-09-12 21:15 Autor: Adam Doliba
Już niebawem żużlowe wydarzenie roku w Rybniku. Bilety sprzedają się jak ciepłe bułeczki
1

17 września na Stadionie Miejskim w Rybniku silnie obsadzony finał Speedway Euro Championship. Dodatkową gratką dla kibiców jest fakt, że ogromne szanse na zwycięstwo ma zawodnik „Rekinów” - Grigorij Łaguta. Z dziką kartą wystąpi rybniczanin Kacper Woryna.

2016-09-09 11:30 Autor: ww
SEC: Woryna z dziką kartą, Chmiel rezerwowym
1

Kacper Woryna otrzymał dziką kartę i wystąpi w 4. finale Speedway European Championship, który zostanie rozegrany na stadionie w Rybniku.

2016-09-08 10:38 Autor: Adam Doliba
SEC: Grigorij Łaguta wygrał w Togliatti. Czy w rybnickim finale wyprzedzi Antonio Lindbaecka?
0

Grigorij Łaguta wygrał drugie zawody z cyklu Speedway European Championships. Zawodnik ROW-u wyrósł tym samym na jednego z faworytów do zdobycia głównego trofeum.

2016-08-21 23:57 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl