ROW 1964 vs. GKS Tychy: poprzeczka uratowała rybniczan

Na inaugurację rundy wiosennej II ligi piłkarze ROW-u zremisowali bezbramkowo z GKS-em Tychy. – Musimy szanować ten punkt – skomentował pomocnik ROW-u, Mariusz Muszalik. Podobnego zdania byli jego koledzy.

2016-03-04 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Piłkarze ROW-u rozpoczynają rundę wiosenną. W piątek szlagierowy mecz z Tychami (wideo)

W pierwszym meczu rundy wiosennej II ligi piłkarze ROW-u 1964 podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej GKS Tychy.

2016-02-29 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Do ROW-u 1964 został wypożyczony napastnik lidera ekstraklasy

Po kilku miesiącach przerwy w barwach rybnickiej drużyny ponownie zagra 19-letni Sebastian Musiolik.

2016-02-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: row1964rybnik.com
3

KS ROW 1964 Rybnik: sporo znaków zapytania. Znamy plan sparingów

W poniedziałek drużyna trenera Dietmara Brehmera spotkała się na pierwszym treningu przed nowym sezonem.

2015-06-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
21

Energetyk ROW wygrał z Błękitnymi. Awans do I ligi na wyciągnięcie ręki!

W przedostatnim meczu sezonu rybniccy piłkarze odnieśli bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo z Błękitnymi.

2015-05-31 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
3

Reprezentacja Młodzieżowa U-19: piłkarz ROW-u zagrał przeciwko Gruzji

W dwóch towarzyskich meczach z Gruzją w składzie reprezentacji Polski do lat 19 znalazł się piłkarz Energetyka ROW Rybnik, Sebastian Musiolik.

2015-03-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: laczynaspilka.pl
W ostatnim meczu ROW-u z Nadwiślanem Sebastian Musiolik strzelił gola już w 6. minucie
0

Piłkarz ROW-u w kadrze U-19

Napastnik Energetyka ROW Rybnik, Sebastian Musiolik, otrzymał dziś powołanie do reprezentacji Polski do lat 19.

2015-03-09 00:00 Autor: Adam Doliba
1

Wpadka ROW-u na rozpoczęcie piłkarskiej wiosny w II lidze

W pierwszym ligowym meczu w tym roku Energetyk ROW Rybnik tylko zremisował na wyjeździe z Nadwiślanem Góra 3:3. Rybniczanie stracili trzeciego gola w końcówce spotkania. Grali wtedy z przewagą jednego zawodnika po tym, jak w 64. minucie czerwoną kartkę ujrzał Wojciech Jurek.

2015-03-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
0

Energetyk ROW: dwa sparingi i nowy napastnik

W minionym tygodniu piłkarze ROW-u rozegrali dwa sparingi, w których zanotowali zwycięstwo i porażkę. Do kadry rybnickiego zespołu dołączył nowy napastnik.

2015-02-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe