Rymer Rybnik

Rymer Rybnik: hat-trick Przemysława Pitrego w Pyskowicach
0

W 22. kolejce katowickiej II grupy klasy okręgowej pewne zwycięstwo odniósł Rymer Rybnik.

2019-04-28 18:00 Autor: jd
Rymer Rybnik pokonał Jedność 32 Przyszowice. Na trybunach pluszaki
1

W 21. kolejce katowickiej II grupy klasy okręgowej Rymer Rybnik wygrał przed własną publicznością z Jednością 32 Przyszowice 5:2.

2019-04-20 22:38 Autor: jd
Sportowy weekend w Rybniku (20-21 kwietnia)
0

W świąteczną niedzielę o ligowe punkty powalczą żużlowcy. Ich rywalem będą Orły z Łodzi. O kolejne punkty w klasie okręgowej zagrają piłkarze Rymera Rybnik.

2019-04-18 21:59 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Rymer Rybnik pokonał na wyjeździe Sośnicę Gliwice
1

W 20. kolejce katowickiej II grupy klasy okręgowej Rymer Rybnik wygrał na wyjeździe z Sośnicą Gliwice.

2019-04-13 21:27 Autor: jd
Klasa okręgowa: pewna wygrana Rymera Rybnik z Przyszłością Ciochowice
0

W 19. kolejce katowickiej II grupy klasy okręgowej z drużyn z Rybnika wygrał tylko Rymer.

2019-04-07 20:05 Autor: jd
Derby Rybnika: Rymer pokonał ROW 1964 II
0

W derbach Rybnika w klasie okręgowej Rymer minimalnie lepszy od rezerw ROW-u 1964.

2019-03-31 21:13 Autor: jd
Sportowy weekend w Rybniku (30-31 marca)
0

W najbliższy weekend bardzo ważne spotkanie rozegrają piłkarze ROW-u 1964 Rybnik. Ich rywalem będzie Siarka Tarnobrzeg, która – podobnie jak rybniczanie – walczy o drugoligowy byt.

2019-03-29 12:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Rymer Rybnik: potrzebna pomoc przy monografii z okazji 100-lecia klubu
0

Rymer Rybnik zgłosił się o pomoc przy końcowych pracach nad monografią z okazji 100-lecia istnienia klubu.

2019-03-25 14:50 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Rymer Rybnik po raz drugi przegrał z MKS-em Czerwionka. Minuta ciszy przed meczem
0

Za nami 17. kolejka katowickiej II grupy klasy okręgowej. Ze zmiennym szczęściem spisały się w niej drużyny z Rybnika.

2019-03-23 20:17 Autor: jd
Piłkarski weekend w Rybniku: TS ROW wraca na własne boisko, Rymer zagra z Czerwionką
0

Po przerwie zimowej piłkarki TS ROW Rybnik wznawiają rozgrywki grupy południowej I ligi w roli gospodyń. Ciekawie w klasie okgręgowej zapowiada się starcie Rymera Rybnik z MKS-em Czerwionka. Jakie inne piłkarskie atrakcje czekają nas w ten weekend?

2019-03-22 12:45 Autor: jd, źródło: materiały prasowe