Rozwój Katowice

Rozwój Katowice vs. ROW 1964: szybko strzelone gole ustawiły mecz
5

Bohaterem sobotniego meczu w Katowicach został Gabriel Nowak. Pomocnik ROW-u w kilka minut strzelił dwie bramki.

2016-08-07 15:18 Autor: ad, źródło: 90minut.pl, row1964rybnik.com (relacja)
7

Energetyk ROW: w sobotę starcie z Okocimskim. Pozostały trzy kolejki

W 32. kolejce II ligi Energetyk ROW Rybnik zmierzy się na własnym stadionie z Okocimskim Brzesko. Będzie to przedostatni mecz rybniczan na boisku przy ul. Gliwickiej.

2015-05-21 00:00 Autor: Adam Doliba
3

Energetyk ROW: Rozwój pokonany. Teraz czas na ligę

W ostatnim sparingu przed rundą wiosenną II ligi Energetyk ROW zmierzył się z Rozwojem Katowice.

2015-02-28 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
W meczu z Rozwojem Szymon Sobczak (na zdjęciu) strzelił dla ROW-u drugiego gola.
12

Energetyk ROW: zima w fotelu lidera! „Naszą siłą jest zespołowość”

W ostatnim meczu w tym roku Energetyk ROW wygrał z Rozwojem Katowice 2:1 i awansował na pierwsze miejsce w tabeli II ligi.

2014-11-28 00:00 Autor: Adam Doliba
Czy Marek Krotofil powtórzy swój wyczyn z Katowic i pokona w piątek bramkarza Rozwoju?
7

Energetyk ROW: hit na zakończenie piłkarskiego roku w Rybniku

W hicie ostatniej w tym roku kolejki piłkarze ROW-u podejmą lidera z Katowic.

2014-11-25 00:00 Autor: Adam Doliba
2

Energetyk ROW, grając w osłabieniu, zremisował w Katowicach. „Warto walczyć do końca” (wideo - zobacz gole)

W drugiej kolejce II ligi Energetyk ROW zmierzył się w Katowicach z Rozwojem. W pierwszej połowie rybniczanie stracili dwie bramki i Marcina Grolika, który w 28. minucie dostał czerwoną kartkę za faul w polu karnym. Po zmianie stron gola kontaktowego strzelił Michał Płonka. W 87. minucie wyrównał Marek Krotofil. Mecz zakończył się remisem 2:2.

2014-08-09 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Energetyk ROW: pierwszy mecz sezonu z Rakowem Częstochowa

Piłkarze ROW-u rozpoczną sezon II ligi meczem na własnym boisku z Rakowem Częstochowa. W drugiej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Rozwojem Katowice.

2014-06-26 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: 90minut.pl
4

Energetyk ROW: remis z Janiną

W pierwszym meczu sparingowym w tym roku piłkarze ROW-u zremisowali z Janiną Libiąż 2:2.

2014-01-25 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: energetykrow.rybnik.pl
8

Energetyk ROW: plan sparingów

Kilka dni temu rybniccy piłkarze rozpoczęli wspólne treningi przed rundą wiosenną I ligi. Przed nimi okres sparingowy.

2014-01-21 00:00 Autor: Adam Doliba
Ostatnie dni dla trenera Ryszarda Wieczorka były bardzo nerwowe
7

Energetyk ROW: trener R. Wieczorek uratował posadę

Prezes Energetyka ROW – Grzegorz Janik zapowiedział, że w przypadku porażki z Rozwojem Katowice z pracą trenera rybnickiej drużyny pożegna się Ryszard Wieczorek. Opiekun rybniczan może odetchnąć z ulgą. Jego podopieczni pokonali dziś katowiczan 2:0.

2013-05-11 00:00 Autor: Adam Doliba