Nie można już korzystać z rowerów miejskich. Jednoślady, czekające do tej pory w 38 stacjach na terenie całego miasta, są zwożone do serwisu na okres zimowy, a aplikacja została dezaktywowana.
2020-11-10 19:00W Rybniku od teraz znajdziecie 10 stacji naprawczych rowerów. To punkty, w których rowerzyści będą mogli poradzić sobie w kryzysowej sytuacji. Gdzie je znajdziemy? Czytajcie!
2020-10-20 09:29Nie jest tajemnicą, że władze Rybnika chcą ograniczyć transport samochodowy w centrum miasta na rzecz m.in. komunikacji rowerowej, która wpisuje się w plan zrównoważonej mobilności miejskiej. Nadarza się okazja, by promować rower wśród mieszkańców, ale miasto nie skorzystało z tej opcji. Dlaczego?
2020-09-02 15:00Miniona sobota była długo oczekiwanym dniem dla działaczy i sympatyków rybnickiego speedrowera.
2020-07-09 11:17Po kilku latach poza ligową rywalizacją, którym towarzyszył brak perspektyw na reaktywację speedrowera w Rybniku, dla entuzjastów wyścigów na rowerach tylko w lewo, słońce zaświeciło w końcu nieco jaśniej.
2020-07-02 21:20MOSiR Rybnik zaprasza do udziału w jubileuszowej 15. edycji rowerowego Rajdu Papieskiego.
2020-06-09 19:43Na ulice Rybnika wracają rowery miejskie, z których ze względu na obowiązujące zasady bezpieczeństwa nie mogliśmy korzystać od początku kwietnia.
2020-05-06 10:18Nie chcesz czegoś używać? Odłóż to na miejsce! To zasada, o której pamięta coraz mniej osób. W minioną sobotę (26 października) młodzi mężczyźni porzucili na pl. Jana Pawła II rowery miejskie.
2019-10-29 12:20Rybnik kolejny raz włącza się w obchody Światowego Dnia bez Samochodu, który w tym roku przypada w niedzielę, 22 września. Tego dnia komunikacja miejska na liniach obsługiwanych przez Zarząd Transportu Zbiorowego będzie bezpłatna dla kierowców, którzy pozostawią samochody i wsiądą do autobusu. Bezpłatny przejazd dla kierowców odbywa się na podstawie dowodu rejestracyjnego samochodu oraz dokumentu umożliwiającego ustalenie tożsamości i zawierającego zdjęcie.
2019-09-21 10:01Pumptrack oblężony przez młodych rowerowych zapaleńców! Wczoraj po południu urządzono tam pierwsze zawody rowerowe „GoBike.pro Dual Pumptruck”. Zgłosiło się wielu chętnych, którzy nie mogli się doczekać, by przetestować nowy tor.
2019-08-30 08:20Rybniczanka nową dziewczyną Kuby Wojewódzkiego?
83318Pierwsze nienarodzone aniołki już we wspólnym grobie
51071Powiat rybnicki: w lasach pojawiły się wilki
41115Rachunki za prąd wzrosły nawet o 100 procent! Firmy łapią się za głowę
25142Rybnik, ul. Przemysłowa. Pościg policji za uciekającym kierowcą
21569Radny o „gnojach z PiS”. Ujawniono skandaliczne pismo
43Rosną wydatki na „Gazetę Rybnicką”. Władze Rybnika szukają nowego naczelnego pisma
33Rybniczanka nową dziewczyną Kuby Wojewódzkiego?
29Jak to jest z tym płaceniem za parkowanie przy szpitalu?
29Śląskie: zarząd województwa przyjął nowy program budowy infrastruktury drogowej WID 2021+
26Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alertCzy władze Rybnika powinny zwiększać nakład oraz koszty wydawania "Gazety Rybnickiej"?
Oddanych głosów: 671