ROW Rybnik piłka nożna kobiet

TS ROW Rybnik: runda jesienna zakończona pewnym zwycięstwem
0

W 11. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik pewnie wygrały na wyjeździe z Sokołem Kolbuszowa Dolna 5:1. Przed naszymi zawodniczkami przerwa zimowa.

2022-11-05 16:39 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik lepszy od Rolnika Biedrzychowice
0

W 10. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrał w Kamieniu z Rolnikiem Biedrzychowice 6:1.

2022-10-29 20:52 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik pożegnał się z Pucharem Polski
0

W 1/32 finału Pucharu Polski piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z rezerwami Resovii.

2022-10-26 19:58 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik nie dał rady liderowi
0

W 9. kolejce II ligi TS ROW Rybnik przegrał z liderem, Respektem Myślenice.

2022-10-23 21:33 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: grając w osłabieniu odrobiły straty
0

W 8. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały na własnym boisku z Wandą Kraków 2:2.

2022-10-17 22:32 Autor: Adam Doliba
W meczu na szczycie TS ROW Rybnik wygrał w Krakowie
0

W 7. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrały na wyjeździe z AZS-em UJ II Kraków 6:2, choć po kilkunastu minutach przegrywały 0:2.

2022-09-25 18:59 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik znów gromi. Aż 6 goli Agaty Sobkowicz!
0

W 6. kolejce grupy południowej II ligi TS ROW Rybnik pokonał na własnym boisku KSP Kielce.

2022-09-17 19:37 Autor: Adam Doliba
Rybniczanki wygrały w Krakowie. TS ROW liderem II ligi
0

Piłkarki TS ROW wygrały na wyjeździe z Podgórzem Kraków w meczu 5. kolejki grupy południowej II ligi. Po tym zwycięstwie rybniczanki awansowały na pierwsze miejsce w tabeli.

2022-09-10 15:39 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik rozbił Unię Lublin
0

W 4. kolejce grupy południowej II ligi TS ROW Rybnik był bezlitosny dla Unii Lublin.

2022-09-03 20:59 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik strzelił Dębowi sześć goli
0

W 3. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik wysoko wygrały na wyjeździe z Dębem Zabierzów Bocheński.

2022-08-28 22:30 Autor: Adam Doliba