ROW Rybnik piłka nożna kobiet

Ekstraliga futsalu: TS ROW Rybnik wyszarpał zwycięstwo w Krakowie
0

W 7. kolejce ekstraligi futsalu piłkarki TS ROW Rybnik wygrały na wyjeździe z Wandą Kraków 4:3, choć do 38. minuty przegrywały 2:3.

2023-11-12 16:42 Autor: Adam Doliba
Ekstraliga futsalu: TS ROW lepszy od wicelidera
0

W. 6. kolejce ekstraligi futsalu piłkarki TS ROW Rybnik pokazały charakter i pokonały przed własną publicznością wicelidera Amplus Słomniczankę Słomniki.

2023-11-06 21:32 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik odrobił zaległości. Zwycięstwo na zakończenie rundy jesiennej
0

W zaległym meczu 1. kolejki grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrały na wyjeździe z MKS-em Myszków. Było to ostanie w tym roku spotkanie naszych „Frelek” na boiskach trawiastych.

2023-11-04 12:44 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik zremisował z MOSiR-em Lubartów
0

W 11. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały przed własną publicznością z MOSiR-em Lubartów.

2023-10-29 13:18 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: wysoka porażka z Czarnymi II Sosnowiec
0

W 10. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z Czarnymi II Sosnowiec.

2023-10-24 19:43 Autor: Adam Doliba
Ekstraliga futsalu. TS ROW Rybnik: inauguracja na piątkę
0

TS ROW Rybnik rozpoczął sezon ekstraligi futsalu dopiero w czwartej kolejce. Na inaugurację nasze „Frelki” rozbiły Wierzbowiankę Wierzbno 5:0.

2023-10-19 21:48 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: rzut karny na wagę zwycięstwa
0

Piłkarki TS ROW Rybnik odniosły dziś piąte zwycięstwo w tym sezonie.

2023-10-07 21:01 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna kobiet. TS ROW Rybnik: pewna wygrana z Dębem
0

Piłkarki TS ROW Rybnik odniosły czwarte zwycięstwo. Tym razem wygrały na wyjeździe z Dębem Zabierzów Bocheński.

2023-10-01 18:39 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik wyszarpał wygraną z Rolnikiem w 90. minucie. Zobacz zwycięskiego gola! (wideo)
0

W 6. kolejce II ligi w meczu z Rolnikiem Biedrzychowice rybnickie piłkarki wyszarpały zwycięstwo w 90. minucie. Decydującego gola na 2:1 zdobyła Maja Stopka.

2023-09-23 19:14 Autor: Adam Doliba
TS ROW wyszarpał zwycięstwo z Sokołem
0

W 4. kolejce grupy południowej II ligi piłkarki TS ROW Rybnik wygrały przed własną publicznością z Sokołem Kolbuszowa Dolna 2:1, zdobywając zwycięskiego gola w ostatniej minucie meczu.

2023-09-11 19:31 Autor: Adam Doliba