ROW Rybnik piłka nożna kobiet

TS ROW Rybnik z szóstą porażką w I lidze. W Kamieniu lepsza Skra Częstochowa
0

W 7. kolejce I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały przed własną publicznością ze Skrą Częstochowa 1:2.

2021-10-02 19:47 Autor: ad
Lider za mocny. Kolejna porażka TS ROW Rybnik
0

W 6. kolejce I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z Polonią Środa Wielkopolska 1:4.

2021-09-26 22:01 Autor: Adam Doliba
Pechowa porażka ROW-u Rybnik z Resovią
0

Na boisku w Kamieniu piłkarki TS ROW Rybnik przegrały z Resovią 1:2, tracąc drugiego gola w doliczonym czasie gry. Jedyną bramkę dla gospodyń zdobyła Martina Bulavova.

2021-09-11 20:05 Autor: ad
TS ROW Rybnik prowadził 3:0... i przegrał
0

W spotkaniu 4. kolejki I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z Pogonią Tczew 4:5.

2021-09-05 20:00 Autor: ad
TS ROW z pierwszym punktem. A mogły być trzy...
1

W trzeciej kolejce I ligi na stadionie przy ul. Gliwickiej piłkarki TS ROW Rybnik zdobyły pierwszy punkt. Do zgarnięcia pełnej puli w starciu ze Sportową Czwórką Radom zabrakło kilku minut.

2021-08-28 22:48 Autor: Adam Doliba
Futsal: TS ROW Rybnik zorganizuje mistrzostwa Polski w Żorach
0

Spore wyróżnienie spotkało TS ROW Rybnik. Drugi raz na przestrzeni dwóch lat rybnicki klub zorganizuje młodzieżowe mistrzostwa Polski.

2021-08-24 11:45 Autor: Adam Doliba
TS ROW Rybnik: dwa szybkie gole nie wystarczyły do zwycięstwa w Łodzi
1

W drugiej kolejce I ligi piłkarki TS ROW Rybnik przegrały na wyjeździe z UKS-em SMS II Łódź 2:3, choć po kilkunastu minutach prowadziły 2:0.

2021-08-21 21:38 Autor: ad
TS ROW Rybnik: kanonada strzelecka w Kamieniu na początek sezonu
0

Piłkarki TS ROW Rybnik rozpoczęły sezon w I lidze od bardzo zaciętego spotkania ze Stomilankami Olsztyn, w którym padło aż 9 goli.

2021-08-15 00:57 Autor: ad
TS ROW Rybnik rozpoczyna sezon w I lidze
0

W najbliższy weekend rozgrywki w I lidze kobiet rozpoczną piłkarki TS ROW Rybnik. Ich pierwszymi rywalkami będą Stomilanki Olsztyn.

2021-08-12 22:18 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna kobiet: TS ROW Rybnik poznał terminarz I ligi
0

Pierwszym rywalem piłkarek ROW-u Rybnik w sezonie 2021/22 będą Stomilanki Olsztyn.

2021-07-11 17:58 Autor: Adam Doliba