Roman Povazhny

Żużel w Rybniku: inauguracje sezonów – lata 2006-2012 (część I)
0

Jak rybniccy żużlowcy radzili sobie w meczach inaugurujących kolejne sezony żużlowe? Dziś przedstawiamy wspomnienia z lat 2006-2012.

2020-04-10 13:37 Autor: Adam Doliba
Były rybnicki żużlowiec okradziony! Stracił wszystkie medale
1

Włamanie do domu Romana Povazhnego. W zeszłym tygodniu w Stanowicach byłego żużlowca RKM Rybnik okradziono ze wszystkich medali. Macie jakieś informacje na ten temat? Dzwońcie na policję.

2018-11-27 07:27 Autor: bf
1

Przymiarki kadrowe ŻKS-u ROW Rybnik

Deklaracja działaczy ŻKS dotycząca dwóch pochodzących z Rybnika seniorów w zespole wciąż pozostaje aktualna. O kogo chodzi?

2012-10-29 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
1

Żużel: „Ślusorze” z pucharem Kompanii Węglowej

„Ślusorze”, czyli Grzegorz Walasek i Maciej Kuciapa, zostali najlepszą parą Turnieju o Puchar Prezesa Kompanii Węglowej.

2012-09-16 00:00 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
7

Duńczyk wygrał Memoriał Ciszewskiego (wideo – Stachyra wjeżdża w Pedersena)

Memoriał Jana Ciszewskiego wygrał Duńczyk, Nicki Pedersen. Drugie miejsce zajął Sebastian Ułamek, a na najniższym stopniu podium stanął Fredrik Lindgren. Z powtórki finałowego wyścigu został wykluczony Dawid Stachyra, który na drugim łuku wjechał w Pedersena.

2012-05-20 00:00 Autor: Adam Doliba
13

Już dziś Memoriał Jana Ciszewskiego!

Największą gwiazdą Memoriału Jana Ciszewskiego będzie Nicki Pedersen. Oprócz niego zobaczymy m.in. wychowanka rybnickich „Rekinów”, Rafała Szombierskiego i zwycięzcę turnieju pamięci Łukasza Romanka, Andreasa Jonssona.

2012-05-16 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
6

Żużel: przed wyjazdem do Opola porażka z Lokomotivem

W dzisiejszym sparingu żużlowcy ROW-u Rybnik przegrali z Lokomotivem Daugavpils 43:47.

2012-04-05 00:00 Autor: Redakcja
Adam Pawliczek żegna się z żużlowym torem
9

Żużel: „30 lat minęło” – pożegnanie z torem A. Pawliczka

Mimo, że sezon ligowy w Rybniku dawno się skończył, miejscowych fanów czeka jeszcze jedna impreza żużlowa. Po 30. latach startów na żużlu, wychowanek rybnickiego klubu Adam Pawliczek postanowił zakończyć zawodniczą karierę.

2011-09-29 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
9

Żużel: „Rekiny” w końcu zwycięskie

W 10. kolejce I ligi żużlowcy KS ROW Rybnik pokonali Lokomotiv Daugavpils 47:42. Jako że w pierwszym meczu Łotysze wygrali 47:43, punkt bonusowy trafił do „Rekinów”.

2011-06-19 00:00 Autor: Adam Doliba