Roch Wujec Rybnik

Motocross: Roch Wujec z Rybnika na podium finałowej rundy mistrzostw Polski w Chełmnie
0

W klasyfikacji generalnej sezonu 2023 mistrzostw Polski w klasie MX85 rybniczanin Roch Wujec zajął czwarte miejsce.

2023-09-20 19:54 Autor: Adam Doliba
Motocross: Roch Wujec na podium w Obornikach
0

Roch Wujec z Rybnika wywalczył kolejne podium w Pucharze Polski podczas trzeciej rundy na torze w Obornikach.

2023-09-08 14:57 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Motocross: pierwsze podium Rocha Wujca w Pucharze Polski
0

14-letni rybniczanin Roch Wujec zdobył swoje pierwsze podium w Pucharze Polski podczas II rundy PP na torze w Gdańsku.

2023-06-15 14:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MP w motocrossie: Roch Wujec drugi w Strykowie
0

13-letni mieszkaniec Rybnika, zawodnik motocrossowy Roch Wujec, ma za sobą udane rundy w swoim debiutanckim sezonie w mistrzostwach Polski.

2022-07-04 22:43 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Motocross: sportowe wakacje Rocha Wujca
0

Bardzo aktywne wakacje ma za sobą młody zawodnik motocrossowy z Rybnika, Roch Wujec.

2020-09-11 15:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe