Robert Henek

Academia Gorila Rybnik z medalami MP BJJ
0

Aż 10 medali podczas XVI Mistrzostw Polski BJJ wywalczyli zawodnicy Academia Gorila Rybnik.

2020-11-29 17:55 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Sztuki walki: Robert Henek na podium mistrzostw świata
0

Rybniczanin Robert Henek wywalczył brązowy medal Mistrzostw Świata Jiu Jitsu w Abu Dhabi.

2019-11-28 21:29 Autor: ad
Ju jitsu: trenerzy Academia Gorila Rybnik z medalami mistrzostw Polski
0

Trenerzy Academia Gorila Rybnik zostali podwójnymi medalistami mistrzostwa Polski ju jitsu.

2019-10-14 20:00 Autor: ad
Academia Gorila Rybnik: Robert Henek i Karolina Chłobuszewska na podium w Bukareszcie
0

Zawodnicy oraz trenerzy Academia Gorila Rybnik, Robert Henek i Karolina Chłobuszewska, zdobyli brązowe medale indywidualnie i złoto drużynowo na odbywających się w Bukareszcie mistrzostwach Europy organizacji Ju-Jitsu International Federation (JJIF).

2019-06-10 15:17 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Academia Gorila Rybnik: złoto i srebro w Paryżu
0

Zawodnicy Academia Gorila Rybnik, Robert Henek i Karolina Chłobuszewska, wywalczyli medale podczas turnieju we Francji.

2019-05-03 11:06 Autor: jd
Sztuki walki: Robert Henek (Academia Gorila Rybnik) wicemistrzem Polski
0

Robert Henek z Academia Gorila Rybnik zdobył srebrny medal w IX Mistrzostwach Polski No Gi Jiu Jitsu w Luboniu.

2019-03-04 10:00 Autor: jd
Academia Gorila Rybnik z medalami mistrzostw Polski
1

Za nami XIV Mistrzostwa Polski w BJJ, czyli największe i najważniejsze zawody w Brazylijskim Jiu Jitsu w kraju. Podczas dwudniowej imprezy na macie GOSiR Gniezno rywalizował około 1200 zawodników z całej Polski. Wśród nich zawodnicy Academia Gorila Rybnik.

2018-11-07 21:13 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Academia Gorila Rybnik: „Goryle” walczyły w Mysłowicach i Gelsenkirchen
0

Miniony weekend był pracowity dla zawodników Academia Gorila Rybnik.

2018-10-11 20:15 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Ju jitsu: Robert Henek z Rybnika mistrzem Europy
0

Zawodnik Academia Gorila Rybnik, Robert Henek, zdobył złoty medal podczas Ju-Jitsu European Championship 2018 Senior & Masters.

2018-06-10 16:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Academia Gorila Rybnik: 8 medali w Koninie
0

Klub Academia Gorila Rybnik wziął udział w Pucharze Polski w Brazylijskim Jiu Jitsu w Koninie.

2018-05-22 20:54 Autor: ad, źródło: materiały prasowe