Robert Chmiel

Robert Chmiel awansował do finału Srebrnego Kasku
0

Zawodnik ROW-u Rybnik, Robert Chmiel, wywalczył dziś na torze w Rzeszowie awans do finału Srebrnego Kasku.

2018-04-26 22:04 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużlowcy ROW-u Rybnik rozpoczną sezon 7 kwietnia
0

Rozgrywki Nice 1. Ligi Żużlowej drużyna ROW-u Rybnik rozpocznie 7 kwietnia starciem z Euro Finance Polonią Piła.

2018-03-25 22:35 Autor: ad
Siatkówka: strażacy z Jankowic zagrają dla Maksia
0

Strażacy z Jankowic zbierają pieniądze dla syna swojego kolegi, Maksia. W tym celu zaplanowali po raz kolejny turniej piłki siatkowej pod hasłem „Strażacy grają dla Maksia”.

2018-02-24 22:16 Autor: Adam Doliba
MMPPK: żużlowcy z Rybnika ze srebrnym medalem
0

Po dłuższej przerwie kibice w Rybniku znów mogli przyjść na stadion przy ul. Gliwickiej obejrzeć żużlowe zawody. W środę odbył się zaległy finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2017-10-04 22:06 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: w środę zaległy finał MMPPK
2

W środę 4 października o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej w Rybniku zostanie rozegrany zaległy finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2017-09-28 20:56 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Żużel: piątkowy finał MMPPK odwołany
1

Niestety nie uda się rozegrać zaplanowanego na piątek w Rybniku finału Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2017-09-21 19:47 Autor: ad
Żużel: „Rekiny” powalczą o medale w finale MMPPK
1

W piątek 22 września o godz. 17:00 na stadionie przy ul. Gliwickiej w Rybniku zostanie zorganizowany finał Młodzieżowych Mistrzostw Polski Par Klubowych.

2017-09-20 18:28 Autor: Adam Doliba
2. runda DMPJ: żużlowcom przeszkodził deszcz
0

Zwycięstwem Fogo Unii Leszno zakończyła się zaległa 2. runda półfinału Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Rybniku. Juniorzy ROW-u zajęli czwarte miejsce.

2017-08-03 22:16 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
DMPJ: rybniczanie w mocno okrojonym składzie
0

Młodzi żużlowcy z Rybnika zaprezentowali się podczas zawodów w Lesznie.

2017-07-26 20:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kacper Woryna drugim Wicemistrzem Polski juniorów!
3

Mało brakowało, a Kacper Woryna zostałby Mistrzem Polski juniorów. Niestety, w 16. wyścigu upadł na tor tracąc cenne punkty. Mimo to rybniczanin zdołał zająć 3. miejsce na podium. Z bardzo dobrej strony zaprezentował się też Robert Chmiel.

2017-07-15 20:28 Autor: bf, źródło: KS ROW Rybnik