Robert Chmiel

7

ŻKS ROW: jacy żużlowcy pojadą w Rybniku?

Po uzyskaniu licencji na starty w sezonie 2013 prezes ŻKS-u ROW Rybnik – Krzysztof Mrozek, przybliżył nazwiska zawodników, którzy mają reprezentować barwy rybnickiego klubu.

2012-12-21 00:00 Autor: Adam Doliba
0

I runda IMP w miniżużlu: Chmiel przed Wieczorkiem

Pierwszą rundę Indywidualnych Mistrzostw Polski w miniżużlu zdominowali zawodnicy Rybek Rybnik.

2012-05-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: rybki.rybnik.pl
0

Miniżużel: weekend należał do R. Chmiela

Robert Chmiel z Rybek Rybnik nie znalazł pogromcy w sobotnich i niedzielnych zawodach na minitorze w Chwałowicach.

2012-04-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
W rybnickiej bibliotece nie zabrakło sław żużla. Na zdjęciu m.in. Andrzej Wyglenda (pierwszy z prawej).
2

80 lat rybnickiego żużla: jest się czym pochwalić

W rybnickiej bibliotece została otwarta wystawa „Wiraże, szpryce, uślizgi w 80-letniej historii rybnickiego żużla”.

2012-03-12 00:00 Autor: Adam Doliba
Kacper Woryna (w środku) został najlepszym zawodnikiem w Polsce
1

Miniżużel: K. Woryna mistrzem Polski

Miniżużlowcy Rybek Rybnik zdominowali Indywidualne Mistrzostwa Polski. Najlepszym zawodnikiem w naszym kraju został Kacper Woryna.

2011-09-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
1

Miniżużel: dziewczyna lepsza od kilku chłopaków

Kacper Woryna został najlepszym zawodnikiem w turnieju z okazji 10-lecia Rybek Rybnik. W turnieju w klasie 50 ccm na torze pojawiła się dziewczyna, Sindy Weber.

2011-08-18 00:00 Autor: Redakcja, źródło: rybki.rybnik.pl
0

Miniżużel: K. Woryna jedynym Polakiem w finale Pucharu Europy

Kacper Woryna z Rybek Rybnik reprezentował nasz kraj w finale Pucharu Europy w miniżużlu.

2011-08-09 00:00 Autor: Redakcja, źródło: sportowefakty.pl
0

Miniżużel: dwie Rybki w półfinałach IMŚ

Dwóch zawodników Rybek Rybnik awansowało do półfinałów Indywidualnych Mistrzostw Świata w miniżużlu, które rozgrywane są na torze w Chwałowicach. Są nimi Kacper Woryna i Krzysztof Wojaczek. Rezerwowym będzie ich kolega klubowy, Robert Chmiel.

2011-07-07 00:00 Autor: Adam Doliba