RMKS Rybnik sekcja bokserska

Boks: Mateusz Makarski mistrzem Polski młodzików
1

Mateusz Makarski (42 kg) z RMKS-u Rybnik został mistrzem Polski młodzików w boksie.

2023-10-13 19:00 Autor: Adam Doliba
Boks: powalczą o puchar dyrektora MOSiR-u
0

W hali MOSiR-u w Boguszowicach odbędzie się tradycyjny turniej bokserski.

2021-10-27 19:55 Autor: ad
Boks: Szymon Skorupa (RMKS Rybnik) mistrzem Śląska
1

Na odbywających się w Sośnicowicach mistrzostwach Śląska w boksie pięściarze z RMKS-u Rybnik zdobyli dwa medale.

2020-07-11 15:35 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Zagraniczne walki rybnickich pięściarzy
0

W ostatnich dniach pięściarze z Rybnika rywalizowali na ringach w Karwinie, Prisztinie i Ostrawie.

2019-11-24 21:24 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pięściarze z Rybnika walczyli w Knurowie
3

W XV Międzynarodowym Turnieju Bokserskim w Knurowie wzięli udział pięściarze z Rybnika.

2019-11-11 22:39 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Boks: RMKS Rybnik drugi w Dąbrowie Górniczej
0

W zawodach bokserskich „Ring wolny” rozgrywanych w dniu 26 października w Dąbrowie Górniczej wzięło udział 54 zawodników z 14 klubów. W imprezie wzięli udział pięściarze RMKS-u Rybnik.

2019-10-28 21:15 Autor: ad
Pięściarze z Rybnika walczyli w Jastrzębiu-Zdroju
0

W hali sportowej w Jastrzębiu-Zdroju odbył się II Międzynarodowy Turniej Bokserski dzieci i młodzieży. Wyłonionych zostało 32 zawodników z 13 klubów w tym dwie ekipy zagraniczne. Stoczono 15 pojedynków.

2019-10-13 14:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Boks: puchar prezydenta pojechał do Sosnowca
0

W dniach 5-6 października podczas XIX Międzynarodowego Turnieju Bokserskiego im. Józefa Cyrana o Puchar Prezydenta Miasta Rybnika wystąpili zawodnicy klubów RMKS Rybnik i Rybnik Boxing.

2019-10-08 21:54 Autor: ad
Boks: rybniczanie walczyli w Bielsku-Białej i Częstochowie
0

Pięściarze RMKS-u Rybnik brali udział w turniejach w Bielsku-Białej i Częstochowie.

2019-09-23 21:01 Autor: ad
RMKS Rybnik: Anna Pierchała z medalem mistrzostw Śląska w boksie
1

Na odbywających się w Gliwicach międzynarodowych mistrzostwach Śląska kobiet wystartowała Anna Pierchała z RMKS-u Rybnik.

2019-09-17 12:00 Autor: ad