RMKS Rybnik

Szermierka: dwa medale RMKS-u we Wrocławiu
1

Kolejny znakomity start odnotowali szpadziści i szpadzistki z RMKS-u Rybnik. Podczas III Pucharu Polski, który odbył się we Wrocławiu, nasi zawodnicy przywieźli 2 medale – srebro i brąz.

2017-12-27 12:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Przełamanie koszykarek RMKS-u Rybnik
0

W ostatnim meczu 2017 roku podopieczne trenera Grzegorza Korzenia pokonały we własnej hali drużynę z Wisły.

2017-12-20 20:59 Autor: ad
RMKS Rybnik: do Boguszowic przyjedzie ISWJ Wisła
0

W dwóch grudniowych meczach II ligi koszykarki RMKS-u Rybnik poniosły porażki. Przed nimi ostatnie spotkanie w tym roku. Do hali w Boguszowicach zawita ISWJ Wisła.

2017-12-12 19:14 Autor: Adam Doliba
Boxing Day: RMKS walczył w Wodzisławiu Śl.
2

W Wodzisławiu Śl. odbył się V Międzynarodowy Turniej Bokserski - Boxing Day z udziałem zawodników 23 klubów z Czech, Ukrainy i Polski.

2017-12-11 20:23 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
„Gwiazdka ze szpadą”: znakomity start RMKS-u
1

Cztery medale zawodników RMKS-u Rybnik podczas międzynarodowego turnieju szpadowego „Gwiazdka ze szpadą”.

2017-12-09 11:59 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Pływanie: mocne zakończenie sezonu GP Polski
0

Zakończyły się starty pływaków Masters w rocznym cyklu Grand Prix Polski. Ostatnie zawody odbyły się w miniony weekend w Warszawie. Rzutem na taśmę zdecydowała się wziąć w nich udział Anna Duda z RMKS-u Rybnik.

2017-12-04 22:18 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Kolejne rekordy Anny Dudy. Tym razem w ZMP
0

W Zimowych Mistrzostwach Polski w pływaniu Masters miasto Rybnik reprezentowały Anna Duda oraz Agnieszka Bieniak, które trenują pod okiem trenera Mirosława Kubisa w sekcji pływackiej RMKS Rybnik.

2017-11-22 19:59 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
II liga: RMKS Rybnik podejmie lidera z Sosnowca
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik odniosły czwarte zwycięstwo w tegorocznych rozgrywkach II ligi. We własnej hali pokonały RKK AZS Racibórz 69:61. Przed nimi starcie z Zagłębiem Sosnowiec.

2017-11-22 16:33 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
W Knurowie najlepiej boksowały dziewczyny z Rybnika
0

W XIII Międzynarodowym Turnieju Bokserskim im. Jerzego Krasnożona w Knurowie zawodnicy sekcji bokserskiej RMKS-u Rybnik zdobyli drużynowo trzecie miejsce. W imprezie wzięło udział 26 klubów z Rosji, Białorusi, Słowacji, Czech, Niemiec i Polski.

2017-11-15 18:04 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS Rybnik wygrał z ISWJ Wisła
2

W 4. kolejce II ligi koszykarki RMKS-u Rybnik wygrały na wyjeździe z ISWJ Wisła.

2017-11-06 19:43 Autor: da