RMKS Rybnik

Boks: juniorzy RMKS-u awansowali do mistrzostw Polski
0

W eliminacjach do mistrzostw Polski juniorów dobrze spisali się reprezentanci RMKS-u Rybnik.

2018-02-16 21:23 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Boks: dzieci odwiedziły pięściarzy RMKS-u Rybnik
0

Rybniccy pięściarze po zakończeniu i podsumowaniu sezonu 2017 w obecności wiceprezydenta Piotra Masłowskiego i sponsorów sekcji nie mieli czasu na odpoczynek.

2018-02-09 19:37 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS dzielnie walczył z liderem
2

W 4. kolejce finału A w II lidze koszykarki RMKS-u Rybnik zmierzyły się z IKAR-em Niepołomice.

2018-02-05 18:06 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Alicja Klasik z RMKS-u zdobyła Puchar Europy
2

Alicja Klasik, zawodniczka RMKS-u Rybnik zajęła 1 miejsce w Pucharze Europy Kadetów „Dragon Wawel Trophy”. W szermierczych zawodach rybnicki klub reprezentowało łącznie 12 zawodników.

2018-02-01 10:21 Autor: szuM
Lekkoatletyka: 8 medali zawodników z Rybnika w mistrzostwach Śląska w Ostrawie
1

W lekkoatletycznej hali w Ostrawie Witkowicach odbyły się halowe mistrzostwa Śląska seniorów i juniorów w lekkiej atletyce. W imprezie reprezentanci klubów z Rybnika wywalczyli 8 medali.

2018-01-28 20:55 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykarki RMKS-u znalazły sposób na wicelidera
4

W sobotę 27 stycznia w hali w Boguszowicach II-ligowy zespół RMKS-u Rybnik podejmował wicelidera tabeli Finału A, Wisłę Can Pack Kraków.

2018-01-28 13:20 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Marcin Tumas z brązem MP juniorów w szpadzie
1

W sobotę i niedzielę w Piekarach Śląskich odbyły się  Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów (do 20 lat) w szpadzie kobiet i mężczyzn. Na najważniejszej imprezie w sezonie nie mogło zabraknąć reprezentacji RMKS-u Rybnik, która jak się okazało była jedną z liczniejszych.

2018-01-25 17:54 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykarki RMKS-u Rybnik wygrały w Nowym Sączu
0

W 2. kolejce finału A koszykarki RMKS-u Rybnik pokonały na wyjeździe UKS ŻAK Nowy Sącz 86:55.

2018-01-22 20:17 Autor: ad
RMKS Rybnik: udany początek rundy finałowej
0

Od zwycięstwa rozpoczęły rundę finałową koszykarki RMKS-u Rybnik. W spotkaniu II ligi rozegranym przed własną publicznością rybniczanki pokonały MOSiR Bochnię.

2018-01-15 22:09 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
II liga: koszykarki RMKS-u rozpoczynają finał A
0

Po miesięcznej przerwie na drugoligowe parkiety powracają koszykarki RMKS-u Rybnik.

2018-01-11 22:41 Autor: ad, źródło: materiały prasowe