RMKS Rybnik

Boks: bracia Skorupowie z RMKS-u Rybnik walczyli w Krakowie i Łodygowicach
0

W Krakowie podczas święta 6. Brygady Powietrznodesantowej, w której służbę odbywa zawodnik z RMKS-u Rybnik, Daniel Skorupa, stoczono 6 pojedynków w boksie olimpijskim.

2018-10-01 21:07 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
RMKS najlepszy w Pucharze Śląska
0

Koszykarki RMKS-u Rybnik zwyciężyły w II edycji Pucharu Śląska w koszykówce kobiet.

2018-09-18 10:23 Autor: jm
Boks: Szymon Skorupa najlepszym juniorem w Częstochowie
1

Po wakacyjnej przerwie na ring wrócili pięściarze reprezentujący sekcję RMKS-u Rybnik.

2018-09-19 16:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
RMKS Rybnik: sukces młodych lekkoatletów w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w Bielsku-Białej
1

Kluby z województwa opolskiego oraz śląskiego rywalizowały w międzywojewódzkich mistrzostwach młodzików w Bielsku-Białej. Wśród nich nie mogło zabraknąć RMKS-u Rybnik.

2018-09-12 19:51 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Koszykówka kobiet: II Puchar Śląska w Rybniku
0

II Puchar Śląska w koszykówce kobiet ponownie zostanie zorganizowany w Rybniku.

2018-09-11 11:36 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Lekkoatletyka: Aleksandra Bednarek, Julia Polak i Michał Węgrzyk z medalami 24. OOM na Stadionie Śląskim
1

Lekkoatleci klubów z Rybnika wywalczyli cztery medale 24. Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Na Stadionie Śląskim w Chorzowie złoto zdobyła Aleksandra Bednarek, dwa srebra – Julia Polak, a brąz – Michał Węgrzyk.

2018-07-30 22:42 Autor: Adam Doliba
Anna Duda najlepsza w cyklu Grand Prix Polski
0

Pierwsze miejsce w rocznym cyklu Grand Prix Polski 2017 w kategorii C wywalczyła zawodniczka z Rybnika, Anna Duda.

2018-07-04 23:11 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szermierka: trzy medale RMKS-u Rybnik w MP U14
2

Zawodnicy RMKS-u Rybnik przywieźli trzy medale z Mistrzostw Polski Młodzików, które odbyły się w Katowicach.

2018-06-16 18:50 Autor: ad
Mistrzostwa Śląska w pływaniu: złoto i brąz Anny Dudy
0

W dniach 7-8 czerwca na pływalni krytej „Olimpijczyk” w Gliwicach odbyły się mistrzostwa Śląska w pływaniu w kategorii Open. Były to najważniejsze zawody w tym półroczu dla seniorów na Śląsku.

2018-06-13 18:58 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
RMKS Rybnik: 18 medali mistrzostw Śląska
0

Lekkoatleci z RMKS Rybnik rywalizowali w dwóch edycjach mistrzostw Śląska w kategorii junior oraz młodzik na otwartym stadionie.

2018-06-12 22:28 Autor: ad, źródło: materiały prasowe