RMKS Rybnik

Szermierka: Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik dwunasta w mistrzostwach Europy juniorek
3

Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik ma za sobą bardzo udany start w mistrzostwach Europy juniorów U-20.

2019-03-04 15:51 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Pięściarze RMKS-u Rybnik walczyli na Słowacji
0

Trzech zawodników RMKS-u Rybnik wraz z kadrą Śląska pod wodzą nowego trenera kadry Polski kadetów, Krzysztofa Szota, wzięło udział w I rundzie Międzynarodowej Ligi Boksu Olimpijskiego w mieście Nitra na Słowacji.

2019-02-28 11:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szpadzistki RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak, z medalem drużynowych mistrzostw Europy
5

Alicja Klasik i Kinga Zgryźniak z RMKS-u Rybnik zdobyły brązowy medal drużynowych mistrzostw Europy kadetek U-17 we włoskiej Foggi.

2019-02-27 08:07 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: pierwsze zwycięstwo RMKS-u Rybnik w rundzie finałowej
0

Koszykarki RMKS Rybnik dopiero w 5. spotkaniu rundy finałowej 2 ligi odniosły pierwsze zwycięstwo. We własnej hali pokonały MKS PM Tarnów 60:46.

2019-02-26 10:46 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
ME w szpadzie kobiet: historyczny sukces Alicji Klasik z RMKS-u Rybnik
6

Alicji Klasik z RMKS-u Rybnik została brązową medalistką mistrzostw Europy kadetek.

2019-02-25 08:30 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szermierka: ruszają mistrzostwa Europy. Kibicuj szpadzistkom z Rybnika!
7

Przed Alicją Klasik i Kingą Zgryźniak z RMKS-u Rybnik ważne dni. Obie wezmą udział w mistrzostwach Europy.

2019-02-22 11:46 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Boks: Dawid Masternak z RMKS-u Rybnik wygrał w gliwickiej Arenie
0

W hali sportowej Arena w Gliwicach odbyły się zawody pierwszego kroku w boksie. Pomimo ferii wystartowało 88 zawodników z 25 klubów Śląska.

2019-02-19 10:26 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szermierka: Kinga Zgryźniak na podium Pucharu Europy
5

Zawodniczka RMKS-u Rybnik, Kinga Zgryźniak, zajęła 2. miejsce w Pucharze Europy Kadetek w szpadzie, który odbył się w Krakowie.

2019-02-14 20:11 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: niespodziewana porażka RMKS-u Rybnik z Ikarem Niepołomice
0

W pierwszym meczu rundy finałowej koszykarki RMKS-u Rybnik przegrały we własnej hali z Ikarem Niepołomice 59:71. To druga porażka rybniczanek w tym sezonie.

2019-02-05 20:35 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Lekkoatleci z Rybnika z medalami mistrzostw woj. śląskiego
0

W hali Arena w Ostrawie Witkowicach odbyły się halowe mistrzostwa województwa śląskiego w lekkoatletyce. W imprezie bardzo dobrze spisali się reprezentanci dwóch klubów z Rybnika.

2019-01-27 20:13 Autor: jd, źródło: materiały prasowe