RMKS Rybnik

RMKS Rybnik drugi w Pucharze Śląska w koszykówce kobiet
2

Koszykarki RMKS Rybnik nie zdobyły Pucharu Śląska! W meczu finałowym uległy Zagłębiu Sosnowiec 48:60 i w turnieju zajęły drugie miejsce.

2019-09-29 20:30 Autor: Tomasz Raudner
Lekkoatletyka: brązowy medale Małgorzaty Adamczyk w MP U-16
0

W Tarnowie w mistrzostwach Polski młodzików U-16, które były jednocześnie małym memoriałem Janusza Kusocińskiego, wystartowały zawodniczki z RMKS-u Rybnik.

2019-09-29 13:51 Autor: ad
Puchar Śląska. RMKS Rybnik pokonuje Pogoń Rudę Śląską 68:36
0

RMKS Rybnik udanie rozpoczął rywalizację w III Pucharze Śląska Kobiet w Koszykówce. W piątek rybniczanki pokonały KS Pogoń Ruda Śląska 68:36.

2019-09-27 23:31 Autor: tora
W weekend w Rybniku odbędzie się III Puchar Śląska Kobiet w Koszykówce
2

W piątek i niedzielę w hali MOSiR w Boguszowicach rozegrany zostanie III Puchar Śląska Kobiet w Koszykówce. To najważniejszy sprawdzian koszykarek RMKS Rybnik przed początkiem sezonu ligowego.

2019-09-23 22:31 Autor: tora
Boks: rybniczanie walczyli w Bielsku-Białej i Częstochowie
0

Pięściarze RMKS-u Rybnik brali udział w turniejach w Bielsku-Białej i Częstochowie.

2019-09-23 21:01 Autor: ad
Koszykówka: RMKS Rybnik zawarł umowę szkoleniową z Olimpią Wodzisław
1

RMKS Rybnik – sekcja koszykówki żeńskiej zawarł umowę szkoleniową z ŻKK Wodzisław Śląski. Na jej mocy kluby wymienią się zawodniczkami.

2019-09-19 11:14 Autor: Tomasz Raudner
RMKS Rybnik: znamy skład na II ligę kobiet. Są nowe twarze
1

Poznaliśmy skład RMKS Rybnik na zbliżający się wielkimi krokami sezon II ligi koszykówki kobiet. Do drużyny dołączyło kilka zawodniczek z innych klubów, a także rybnickie kadetki.

2019-09-17 11:26 Autor: Tomasz Raudner
RMKS Rybnik: Anna Pierchała z medalem mistrzostw Śląska w boksie
1

Na odbywających się w Gliwicach międzynarodowych mistrzostwach Śląska kobiet wystartowała Anna Pierchała z RMKS-u Rybnik.

2019-09-17 12:00 Autor: ad
I Puchar Polski juniorów młodszych: dwa medale rybnickich szermierzy
3

W miniony weekend w Obornikach Śląskich odbył się I Puchar Polski Juniorów młodszych (do lat 17). Znakomicie na początku sezonu spisali się rybniccy szermierze.

2019-09-12 22:31 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykarka RMKS Rybnik gra z kadrą Polski na turnieju w Słowenii
0

Spory sukces odnotowała Dominika Bednarek, młoda koszykarka RMKS Rybnik. Podczas zgrupowania szerokiej kadry U-14 w Szczyrku zdobyła uznanie sztabu szkoleniowego i została powołana do wąskiej kadry, z którą uczestniczy obecnie w turnieju w Słowenii.

2019-08-14 14:00 Autor: Tomasz Raudner