RMKS Rybnik

Koszykówka: piorunująca końcówka dała RMKS zwycięstwo z Katowicami
0

To był prawdziwy mecz walki, kto wie, czy jak dotąd nie pojedynek sezonu w Rybniku. Po emocjonującej walce RMKS Rybnik pokonał w niedzielę AZS UŚ Katowice 62:53.

2019-12-08 20:57 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: Dominika Bednarek powołana na konsultację kadry Polski
0

Koszykarka RMKS-u Rybnik, Dominika Bednarek, weźmie udział w konsultacji szkoleniowej Młodzieżowej Reprezentacji Polski Kobiet U14.

2019-12-07 15:22 Autor: ad
Szermierka: Alicja Klasik w finale Pucharu Polski Seniorek w Warszawie
3

Znakomity start w II Pucharze Polski Seniorów w Warszawie zanotowała kadetka RMKS-u Rybnik, Alicja Klasik.

2019-12-04 20:44 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: osłabiony RMKS lepszy w derbach regionu
0

Zmagająca się z kłopotami zdrowotnymi drużyna RMKS Rybnik odniosła wyjazdowe zwycięstwo w II lidze koszykówki kobiet. W Raciborzu rybniczanki pokonały tamtejszy RKK AZS 65:53.

2019-12-01 12:29 Autor: Tomasz Raudner
Szermierka: Alicja Klasik ze srebrem Pucharu Świata Juniorek w Laupheim
3

Polskie szpadzistki wywalczyły srebrny medal w rywalizacji drużynowej Pucharu Świata Juniorek (do 20 lat) w niemieckim Laupheim. W składzie Biało-Czerwonych znalazła się Alicja Klasik z RMKS-u Rybnik.

2019-11-27 21:50 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Koszykówka: RMKS Rybnik gromi. Młodzież w rolach głównych
0

RMKS Rybnik rozgromił we wtorek we własnej hali UKS "Dwójkę" Kamienica Polska 92:32. Po tej wygranej rybniczanki awansowały na trzecie miejsce w tabeli II ligi.

2019-11-27 07:42 Autor: Tomasz Raudner
Koszykówka: pogrom w Sosnowcu. We wtorek RMKS podejmie Kamienicę
0

Przegrana RMKS w Sosnowcu była do przewidzenia, ale jej rozmiary już nie. Rybniczanki uległy liderowi 32:83 i spadły na czwarte miejsce w tabeli.

2019-11-25 18:26 Autor: tora
Zagraniczne walki rybnickich pięściarzy
0

W ostatnich dniach pięściarze z Rybnika rywalizowali na ringach w Karwinie, Prisztinie i Ostrawie.

2019-11-24 21:24 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Sportowy weekend w Rybniku (23-24 listopada)
0

W najbliższy weekend sezon jesienny zakończą rybnickie piłkarki. TS ROW Rybnik zagra w ramach walki o puchar Polski z Medykiem Konin.

2019-11-22 08:46 Autor: UM Rybnik
III Puchar Polski Juniorów w szpadzie: trzy medale rybnickich zawodników w Radlinie
3

W miniony weekend w Radlinie odbył się ostatni z cyklu III Puchar Polski juniorów młodszych. W imprezie nie mogło zabraknąć szpadzistów RMKS-u Rybnik.

2019-11-20 21:54 Autor: ad, źródło: materiały prasowe