RKJJS

Zawodnicy RKJJS walczyli w Pucharze Polski w Sochaczewie
0

W niedzielę 30 września zawodnicy Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego wzięli udział w Pucharze Polski w Ju Jitsu, który odbył się w Sochaczewie.

2018-10-02 23:28 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
RKJJS: Dawid Mandrela na podium w Balkan Open U-18
0

W piątek 21 września w Atenach odbyły się zawody ju jitsu - Balkan Open U-18, w których nie mogło zabraknąć zawodników Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego.

2018-09-27 22:26 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Przed RKJJS mistrzostwa świata w Grecji
0

W dniach 17-19 marca w Atenach zostaną zorganizowane mistrzostwa świata młodzieżowców w ju jitsu. W imprezie nie zabraknie reprezentantów rybnickiego klubu prowadzonego przez trenera Mariusza Wowrę.

2017-03-14 15:02 Autor: Adam Doliba
RKJJS: 16 medali w Pucharze Polski w Krakowie
0

Ostatni okres był bardzo pracowity dla zawodników Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego.

2016-11-21 20:30 Autor: Adam Doliba
RKJJS: Magdalena Albrecht mistrzynią Polski w BJJ
0

W mistrzostwach Polski w BJJ rybnicki klub wywalczył trzy medale.

2016-10-31 20:05 Autor: Adam Doliba
RKJJS: najmłodsi walczyli w Katowicach
0

W Katowicach została zorganizowana pierwsza Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży w Ju Jitsu. W zawodach wzięło udział 290 zawodników z 17 klubów.

2016-10-17 22:43 Autor: Adam Doliba
Ju jitsu: Paulina Szumska mistrzynią Europy juniorów
1

Paulina Szumska z Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego wywalczyła złoty medal mistrzostw Europy juniorów.

2016-09-26 23:47 Autor: Adam Doliba
Zawodnicy RKJJS pojadą na mistrzostwa Europy
0

Rybnicki Klub Ju Jitu Sportowego będzie miał aż trzech reprezentantów podczas mistrzostw Europy juniorów.

2016-09-20 00:02 Autor: Adam Doliba
RKJJS mistrzem Polski młodzieżowców
0

Rybnicki Klub Ju Jitsu Sportowego został drużynowym mistrzem Polski młodzieżowców w ju jitsu - ne waza.

2016-06-19 22:34 Autor: Adam Doliba
0

Pracowity kwiecień zawodników RKJJS

Paulina Szumska z Rybnickiego Klubu Ju Jitsu Sportowego obroniła tytuł mistrzyni Polski juniorów oraz zdobyła pierwsze miejsce w OTK Ne Waza Juniorów.

2016-04-12 00:00 Autor: Adam Doliba