Regaty w Rybniku

Polacy górą w regatach Rybnik PMT Spring Cup
0

Na wodach Zalewu Rybniciego zostały rozegrane regaty Rybnik PMT Spring Cup zaliczane do klasyfikacji Pucharu Świata w ramach cyklu Polish Match Tour. W regatach wzięło udział 10 zaproszonych załóg z Polski, Niemiec, Portugalii, Danii i Nowej Zelandii. Po zaciętej walce zwyciężyła załoga Szymona Jabłkowskiego.

2018-04-18 15:17 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Polish Match Tour: Szymik niepokonany w Rybniku
0

Załoga Szymik Racing w składzie Szymon Szymik, Oskar Śleziona i Adam Kominek zdominowała regaty Rybnik Spring Cup wygrywając wszystkie wyścigi. Drugie miejsce po zaciętej walce do ostatniego wyścigu zajęła młoda załoga z Olsztyńskiego Klubu Żeglarskiego pod wodza Szymona Jabłkowskiego, a podium uzupełniła nowozelandzka załoga ze skipperem Toby Austin-Fraserem.

2017-04-11 21:41 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybnickie Regaty Żeglarskie już w ten weekend
0

W najbliższy weekend na wodach Zalewu Rybnickiego odbędą się pierwsze regaty w klasach sportowych: Optimist grupa A i grupa B, Laser 4.7, Laser Radial i Okej Dinghy.

2017-04-06 10:37 Autor: Adam Doliba
0

Żeglujesz? Weź udział w regatach

Sekcja Żeglarska Klubu Sportowego "Górnik"- Boguszowice w Rybniku zaprasza do uczestnictwa w regatach Puchar Śląska w Klasie Omega. Odbędą się one 15-16 sierpnia na terenie Zalewu Rybnickiego.

2015-08-14 00:00 Autor: Karolina Benedik