Rebecca Harris

Koszykarki wrócą uśmiechnięte z Poznania
7

KK ROW: wyraźne zwycięstwo w Poznaniu

Na inaugurację 12. kolejki Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik wygrał w Poznaniu z MUKS-em 82:54.

2011-12-10 00:00 Autor: Adam Doliba
Sybil Dosty - 10 punktów i 14 zbiórek w meczu z ŁKS-em
6

KK ROW: punktowały tylko Amerykanki. Emocje do ostatniej sekundy!

Po bardzo emocjonującym meczu KK ROW Rybnik pokonał w 11. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy ŁKS Siemens AGD Łódź 56:55.

2011-12-04 00:00 Autor: Adam Doliba
Alexis Rack (KK ROW) zdobyła w Gorzowie 15 punktów
1

KK ROW: rzut K. Suknarowskiej ozdobą pucharowego meczu w Gorzowie

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. pokonał w pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu Polski KK ROW Rybnik 72:65. Rybniczanki tym samym będą musiały w meczu rewanżowym odrobić stratę siedmiu punktów, żeby awansować do III rundy Pucharu Polski. Ozdobą spotkania był celny rzut zza połowy boiska w ostatniej sekundzie drugiej kwarty.

2011-11-28 00:00 Autor: Przemysław Mazurek - gorzow24.pl
6

KK ROW: „Znamy swoje miejsce w szeregu”

W 8. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik przegrał w Boguszowicach z Lotosem Gdynia 56:77.

2011-11-11 00:00 Autor: Adam Doliba
W Łodzi najwięcej punktów zdobyła Rebecca Harris
11

KK ROW: rozpędzone koszykarki nie zwalniają tempa

Rybnickie koszykarki nadal niepokonane w Ford Germaz Ekstraklasie.

2011-10-31 00:00 Autor: Redakcja
W meczu z Gorzowem Katarzyna Suknarowska zdobyła 10 punktów
19

KK ROW: pełna hala oglądała zwycięstwo nad Gorzowem

Koszykarki z Rybnika odniosły piąte zwycięstwo w tym sezonie! Tym razem wygrały z jednym z faworytów rozgrywek, KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 57:39. W sobotni wieczór hala w Boguszowicach wypełniła się do ostatniego miejsca.

2011-10-22 00:00 Autor: Redakcja
Rebecca Harris (nr 30) zdobyła najwięcej punktów w Lesznie
6

KK ROW: trzeci mecz i trzecie zwycięstwo!

Koszykarki z Rybnika nie zwalniają tempa! W trzecim meczu tego sezonu odniosły trzecie zwycięstwo!

2011-10-08 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: plkk.pl
4

KK ROW: zwycięstwo na inaugurację. W środę przyjedzie Odra

W pierwszym meczu sezonu 2011/2012 koszykarki z Rybnika wygrały w Bydgoszczy z Artego 71:70. Już w środę kolejne spotkanie – z Odrą Brzeg w Boguszowicach.

2011-10-02 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: plkk.pl
4

KK ROW: koszykarki już trenują, powrót M. Radwan

Magdalena Radwan to kolejna zawodniczka, która w sezonie 2011/2012 będzie grała dla Klubu Koszykarskiego ROW Rybnik.

2011-08-23 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
KK ROW: jest druga Amerykanka
0

Kolejną zawodniczką, która w sezonie 2011/2012 będzie broniła barw Klubu Koszykarski ROW Rybnik, będzie amerykańska rozgrywająca, Alexis Rack.

2011-07-13 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe