Rajdy samochodowe

Sukces rajdowców z Rybnika. Wywalczyli mistrzowskie tytuły
0

W naszym mieście mamy dwóch zawodników, którzy właśnie zdobyli mistrzowskie tytuły w rajdach terenowych. Rybniczanin Rafał Płuciennik został świeżo upieczonym Wicemistrzem Europy CEZ oraz Wicemistrzem Polski w grupie TH. Krzysztof Biegun może również pochwalić się tytułem Wicemistrza Polski w OPEN. Rajdowcy są zawodnikami RMF 4RACING Team, który okazał się najlepszym zespołem RMPST w 2016 roku.

2016-10-26 08:28 Autor: bf, źródło: materiały prasowe
Rallytechnology: walka o mistrzowskie korony
0

Po Rajdzie Nadwiślańskim kawalkada Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski przenosi się do Duszników-Zdrój, gdzie zawodnicy będą rywalizować na trasach kultowego Rajdu Dolnośląskiego.

2016-10-07 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rajdowiec z Rybnika może sięgnąć po wicemistrzostwo Europy. „Postawiłem wszystko na jedną kartę”
0

Rodowity rybniczanin, człowiek, który urzeczywistnił dziecięce marzenia i został profesjonalnym rajdowcem. Teraz stoi przed szansą osiągnięcia historycznego sukcesu i jak sam podkreśla: „Ten puchar byłby idealnym podsumowaniem kilku lat ciężkiej pracy”. O tym, co to za trofeum oraz jak to wszystko się zaczęło - w rozmowie z Rafałem Płuciennikiem, szefem RMF 4RACING Team.

2016-09-28 13:12 Autor: bf, źródło: materiały prasowe
Rajd Wisły: M. Sąsiadek najszybszy w swojej klasie
0

W Rajdzie Wisły rybniczanin Marek Sąsiadek zajął pierwsze miejsce w klasie Gość 2WD.

2016-09-27 18:00 Autor: Adam Doliba
Napięty weekend w rajdach samochodowych
0

Rybnicki zespół Rallytechnology z tygodnia na tydzień zmienia punkty na mapie Europy, by załogi mogły rywalizować w różnych ligach i na różnych nawierzchniach. Już w ten weekend rozegrane zostaną dwie, duże imprezy: asfaltowy Rajd Nadwiślański oraz szutrowy Rajd Lipawy.

2016-09-21 20:39 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Krzysztof Biegun i Ola Kujawa
0

Rajdowi mistrzowie z Rybnika

W naszym mieście mamy dwóch zawodników, którzy właśnie zdobyli tytuły w Rajdowych Mistrzostwach Polski Samochodów Terenowych. Rybniczanin Krzysztof Biegun został mistrzem Polski w grupie OPEN, natomiast Rafał Płuciennik, wraz z całym zespołem RMF 4RACING Team, zdobył tytuł wicemistrza Polski w Klasyfikacji Zespołów.

2015-11-10 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
3

Rajd Opolski: Sąsiadek i Wróbel na podium

Dobrze w 1. Rajdzie Opolskim spisała się załoga Marek Sąsiadek i Jakub Wróbel.

2015-10-29 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Zmiana kierowcy w MG Rally Group

Po długiej przerwie załoga MG Rally Group wraca do gry.

2015-06-22 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Sąsiadek najlepszy w Rajdzie Mikołowskim

Bardzo dobrze w Rajdzie Mikołowskim spisał się rybniczanin, Marek Sąsiadek.

2015-05-16 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Zespół RMF 4RACING Team wrócił z rajdu Baja Żagań z trzema pucharami

Baja Żagań był decydującym, bo ostatnim rajdem sezonu 2014. W Żaganiu rozegrała się walka o ostatnie punkty w klasyfikacji generalnej sezonu 2014.

2014-10-28 00:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe