Rafał Płuciennik

Rafał Płuciennik z RMF 4RACING Team dwa razy na podium w rundzie wyścigowych mistrzostw Polski
0

W weekend na poznańskim torze odbyła się trzecia i czwarta runda mistrzostw Polski w wyścigach torowych. Rybniczanin Rafał Płuciennik dwukrotnie stanął na 3. stopniu podium.

2020-08-30 21:09 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniczanie z RMF4RT OCR w Górskim Runmageddonie
0

Zawodnicy z Rybnika wzięli udział w pierwszym Górskim Runmageddonie. Biegacze z drużyny RMF4RT OCR zmierzyli się z dwoma kategoriami – Classic oraz Elite. Trudny górski teren, malowniczy krajobraz, zapierające dech w piersiach widoki, a także duży wycisk na śniegu, czyli to, co czekało na zawodników w Wierchomli Małej.

2018-03-27 19:35 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniczanin wygrał pierwszy w historii Runmageddon Sahara. Jerzy Dudek z piątym czasem
0

Jeden z najbardziej wymagających biegów ekstremalnych właśnie dobiegł końca. Rybniczanin Daniel Stroinski zajął pierwsze miejsce w formule Sahara 100 km. Po 3 dniach walki z piaskiem i ogromnym upałem, drużyna RMF 4RACING Team OCR wraca z kolejnym sukcesem. Piąte miejsce w formule Sahara 50 wywalczył Jerzy Dudek.

2018-03-12 22:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybniczanie na starcie Runmageddon Sahara
4

Runmageddon Sahara to wieloetapowy ekstremalny bieg terenowy. Zawodnicy RMF4RT OCR znajdą się w grupie 50 biegaczy z całej Polski, by zmierzyć się z wielkim wyzwaniem, jakimi są pustynne trasy na terenie południowego Maroka. Czeka ich bardzo intensywny trzydniowy bieg.

2018-03-05 18:31 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
„Dziękuję, nie słodzę”: Rafał Płuciennik i świąteczny prezent dla widzów
1

Gościem najnowszego, świątecznego wydania programu „Dziękuję, nie słodzę” jest kierowca rajdowy Rafał Płuciennik. Jak przystało na święta, gość przygotował prezent dla widzów programu.

2017-12-25 12:00 Autor: Redakcja
Rafał Płuciennik z tytułem II wicemistrza Europy
0

Ten sezon rajdowy dla zespołu RMF 4RACING Team, do którego należy rybniczanin Rafał Płuciennik, przechodzi do historii jako wielkie motoryzacyjne zaskoczenie i ogromna radość!

2017-11-11 22:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rajdowi wicemistrzowie Polski z Rybnika
0

Mistrzowskie tytuły w rajdach terenowych należą do dwóch zawodników z Rybnika! Rafał Płuciennik i Krzysztof Biegun zostali wicemistrzami Polski. Rajdowcy są zawodnikami RMF 4RACING Team, który okazał się drugim najlepszym zespołem Rajdowych Mistrzostw Polski Samochodów Terenowych w 2017 roku!

2017-10-24 20:46 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Sukces rajdowców z Rybnika. Wywalczyli mistrzowskie tytuły
0

W naszym mieście mamy dwóch zawodników, którzy właśnie zdobyli mistrzowskie tytuły w rajdach terenowych. Rybniczanin Rafał Płuciennik został świeżo upieczonym Wicemistrzem Europy CEZ oraz Wicemistrzem Polski w grupie TH. Krzysztof Biegun może również pochwalić się tytułem Wicemistrza Polski w OPEN. Rajdowcy są zawodnikami RMF 4RACING Team, który okazał się najlepszym zespołem RMPST w 2016 roku.

2016-10-26 08:28 Autor: bf, źródło: materiały prasowe
Rajdowiec z Rybnika może sięgnąć po wicemistrzostwo Europy. „Postawiłem wszystko na jedną kartę”
0

Rodowity rybniczanin, człowiek, który urzeczywistnił dziecięce marzenia i został profesjonalnym rajdowcem. Teraz stoi przed szansą osiągnięcia historycznego sukcesu i jak sam podkreśla: „Ten puchar byłby idealnym podsumowaniem kilku lat ciężkiej pracy”. O tym, co to za trofeum oraz jak to wszystko się zaczęło - w rozmowie z Rafałem Płuciennikiem, szefem RMF 4RACING Team.

2016-09-28 13:12 Autor: bf, źródło: materiały prasowe
Potrójne podium dla RMF 4RACING Team
0

Zawrotne prędkości osiągane na prostych, efektowne hopki oraz zaciekła rywalizacja w Czarnem sprawiła, że 3. runda RMPST bez wątpienia pozostanie w pamięci kibiców na długi czas. Szybka jazda w wykonaniu zawodników RMF 4RACING Team przyniosła całemu zespołowi potrójne podium.

2016-06-12 12:32 Autor: materiały prasowe RMF 4RACING Team