Rafał Kowalczyk

Judo, Polonia Rybnik: świąteczny trening z Julią Kowalczyk
0

Tuż przed samymi świętami młodzi dżudocy Polonii Rybnik wzięli udział we wspólnym treningu z jedną z najlepszych w Polsce zawodniczek, Julią Kowalczyk.

2020-12-27 22:36 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
0

„Be proud”! Zobacz teledysk rybnickich dżudoków (wideo)

Podczas XIII Gali Judo – Rybnik 2014 został zaprezentowany teledysk promujący działalność klubu Polonia Rybnik.

2014-12-25 00:00 Autor: Adam Doliba
0

XIII Gala Judo w Teatrze Ziemi Rybnickiej

W środę 17 grudnia o godz. 18:30 dżudocy Polonii Rybnik zamienią salę treningową na deski Teatru Ziemi Rybnickiej.

2014-12-16 00:00 Autor: Adam Doliba
Od lewej zawodniczki: Julia Kowalczyk, Zuzanna Komarek, Nicol Dorabiała oraz trener Krzysztof Mika, prezes Juliusz Kowalczyk i trener Artur Kejza
0

Polonia Rybnik: dżudocy walczyli w Bytomiu i Wrocławiu

Dżudocy Polonii Rybnik zebrali cenne doświadczenia w turniejach we Wrocławiu i Bytomiu.

2011-11-19 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
0

Judo: sporo medali Polonii Rybnik

Na początku października dżudocy Polonii Rybnik mieli okazję spróbować swoich sił w rywalizacji z najlepszymi zawodnikami z kraju i zagranicy startując w Międzynarodowym Pucharze Polski – Warsaw Open Judo i Pucharze Polski Młodzieży w Opolu.

2011-10-15 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
Od lewej: Agata Perenc, trener Artur Kejza i Adrian Wala
6

Judo: pierwsza porażka A. Perenc od ponad 2 lat

Agata Perenc z Polonii Rybnik zdobyła srebrny medal Otwartych Mistrzostw Polski Młodzieży. W tej samej imprezie Adrian Wala wywalczył brąz.

2011-08-08 00:00 Autor: Redakcja źródło: materiały prasowe
R. Kowalczyk - I miejsce
0

Judo: w czołówce od młodzika do seniora

Kolejne sukcesy na arenie krajowej i międzynarodowej odnieśli rybniccy dżudocy trenujący na co dzień w klubie Polonia Rybnik. Potwierdzili oni tym samym, że są w ścisłej czołówce krajowej w każdej kategorii wiekowej od młodzika po seniora.

2011-06-04 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Puchar Polski Seniorek - Agata Perenc na najwyższym stopniu podium
20

Judo: marzec intensywnych startów

Marzec to okres intensywnych startów młodych i starszych dżudoków Polonii Rybnik w zawodach różnej rangi, gdzie mogli sprawdzić swoje umiejętności i możliwości.

2011-03-24 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Agata Perenc z trenerem Arturem Kejzą.
2

Judo: A. Perenc mistrzynią Polski

Agata Perenc w wadze do 57 kg zdobyła złoty medal Indywidualnych Mistrzostw Polski Kobiet i Mężczyzn w judo.

2010-10-01 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Nicole Kukuczka zajęła III miejsce
0

Judo: N. Kukuczka na podium MP

We Wrocławiu w hali judo AZS-AWF Wrocław zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Juniorek i Juniorów.

2010-04-14 00:00 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe