ROW 1964 Rybnik: wyjazdowy remis z liderem Radomiakiem Radom
4

W 27. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na wyjeździe z liderem, Radomiakiem Radom.

2019-04-06 19:12 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik wyszarpał remis z Radomiakiem Radom w ostatnich minutach meczu (wideo)
0

W 10. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zremisowali na stadionie przy ul. Gliwickiej z Radomiakiem Radom 2:2. Był to dla rybniczan piąty mecz z rzędu bez porażki.

2018-09-15 20:21 Autor: jd
ROW 1964 Rybnik: w sobotę przyjedzie Radomiak Radom
0

W 10. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik podejmą na stadionie przy ul. Gliwickiej Radomiaka Radom.

2018-09-13 19:58 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
ROW 1964 Rybnik vs. Radomiak Radom: gol w końcówce dał gościom 3 punkty
3

W pierwszym w tym roku ligowym meczu piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zmierzyli się z Radomiakiem Radom. Jak się okazało, było to jedyne spotkanie w ramach 22. kolejki. Pozostałe mecze zostały odwołane z powodu złych warunków atmosferycznych.

2018-03-17 16:52 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 zmierzy się z Radomiakiem Radom
2

W najbliższą sobotę piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zainaugurują rundę wiosenną II ligi. Na stadion przy ul. Gliwickiej zawita Radomiak Radom.

2018-03-14 21:40 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 przegrał w Radomiu. W sobotę do Rybnika przyjedzie Garbarnia Kraków
0

W 5. kolejce II ligi piłkarze ROW-u 1964 Rybnik przegrali na wyjeździe z Radomiakiem Radom. Przed nimi starcie z Garbarnią Kraków.

2017-08-23 20:00 Autor: Adam Doliba
2

ROW 1964: zwycięstwo było blisko. Drużyny pogodził remis

Niewiele brakowało, a udałoby się pokonać wyżej notowanego rywala i to na wyjeździe. Podopieczni Dietmara Brehmera wywieźli wczoraj cenny remis z Radomia, ale z pewnym uczuciem niedosytu.

2016-04-24 00:00 Autor: bf, źródło: ROW 1964 Rybnik
8

Porażka ROW-u z Radomiem. Rywale wbili nam 3 bramki

W meczu dziesiątej kolejki II ligi miejscowy ROW przegrał z wyżej notowanym rywalem z Radomia aż 0:3.W drużynie gospodarzy już przed meczem humory były nie najlepsze. Po dziewięciu rozegranych meczach uzbierali tylko 8 punktów i wystarczało to tylko na 16 miejsce w tabeli. Goście zajmowali siódme miejsce z 14 punktami.

2015-09-26 00:00 Autor: Mateusz Żadziłko
5

KS ROW: w sobotę starcie z Radomiakiem

Kolejnym rywalem rybnickich piłkarzy w rozgrywkach II ligi będzie Radomiak Radom.

2015-09-25 00:00 Autor: Adam Doliba