Rebecca Harris z KK ROW Rybnik wystąpi w drużynie Gwiazd Ford Germaz Ekstraklasy.

2012-02-08 00:00 Autor: Redakcja
Na parkiecie nie brakowało ostrej walki
8

KK ROW: koszykarki Widzewa znokautowane w pierwszej połowie

W 19. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik pokonał w hali w Boguszowicach Widzew Łódź 74:53. Warto dodać, że do przerwy rybniczanki prowadziły aż 54:18!

2012-02-04 00:00 Autor: Adam Doliba
6

Po zaciętej walce KK ROW przegrał w Gorzowie

Na parkiecie w Gorzowie koszykarki ROW-u Rybnik przegrały z AZS-em 79:85.

2012-01-29 00:00 Autor: Adam Doliba
5

KK ROW: rewelacyjna Fitz to za mało

W 17. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik przegrał w Boguszowicach z Energą Toruń 62:79.

2012-01-21 00:00 Autor: Adam Doliba
4

KK ROW pokonał Tęczę! Emocje do końca meczu

W 16. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik pokonał Tęczę Leszno 70:67.

2012-01-14 00:00 Autor: Redakcja
Na głosy kibiców czeka m.in. Rebecca Harris
2

Mecz Gwiazd PLKK: koszykarki ROW-u czekają na głosy

Aż trzy zawodniczki KK ROW Rybnik mają szansę wystąpić w Meczu Gwiazd Polskiej Ligi Koszykówki Kobiet.

2011-12-30 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: plkk.pl
Koszykarki wrócą uśmiechnięte z Poznania
7

KK ROW: wyraźne zwycięstwo w Poznaniu

Na inaugurację 12. kolejki Ford Germaz Ekstraklasy KK ROW Rybnik wygrał w Poznaniu z MUKS-em 82:54.

2011-12-10 00:00 Autor: Adam Doliba
Sybil Dosty - 10 punktów i 14 zbiórek w meczu z ŁKS-em
6

KK ROW: punktowały tylko Amerykanki. Emocje do ostatniej sekundy!

Po bardzo emocjonującym meczu KK ROW Rybnik pokonał w 11. kolejce Ford Germaz Ekstraklasy ŁKS Siemens AGD Łódź 56:55.

2011-12-04 00:00 Autor: Adam Doliba
Alexis Rack (KK ROW) zdobyła w Gorzowie 15 punktów
1

KK ROW: rzut K. Suknarowskiej ozdobą pucharowego meczu w Gorzowie

KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. pokonał w pierwszym meczu drugiej rundy Pucharu Polski KK ROW Rybnik 72:65. Rybniczanki tym samym będą musiały w meczu rewanżowym odrobić stratę siedmiu punktów, żeby awansować do III rundy Pucharu Polski. Ozdobą spotkania był celny rzut zza połowy boiska w ostatniej sekundzie drugiej kwarty.

2011-11-28 00:00 Autor: Przemysław Mazurek - gorzow24.pl
W meczu z Gorzowem Katarzyna Suknarowska zdobyła 10 punktów
19

KK ROW: pełna hala oglądała zwycięstwo nad Gorzowem

Koszykarki z Rybnika odniosły piąte zwycięstwo w tym sezonie! Tym razem wygrały z jednym z faworytów rozgrywek, KSSSE AZS PWSZ Gorzów Wlkp. 57:39. W sobotni wieczór hala w Boguszowicach wypełniła się do ostatniego miejsca.

2011-10-22 00:00 Autor: Redakcja