Puchar Polski

W piłkarskim święcie na Gliwickiej lepszy Górnik. ROW 1964 poza Pucharem Polski (wideo)
19

Na boisku walka, na trybunach wielkie święto kibiców! W meczu ROW-u 1964 Rybnik z Górnikiem Zabrze w ramach I rundy Pucharu Polski lepsi okazali się goście.

2017-07-26 21:49 Autor: Adam Doliba
ROW Rybnik vs. Górnik Zabrze już w środę! „To będzie prawdziwe piłkarskie święto”
4

Piłkarskie święto w Rybniku zbliża się wielkimi krokami. Już w środę na stadionie przy ul. Gliwickiej podopieczni trenera Piotra Piekarczyka zmierzą się z Górnikiem Zabrze.

2017-07-24 11:23 Autor: Adam Doliba
ROW Rybnik vs. Górnik Zabrze: macie już bilety?
3

Już blisko 2 tysiące biletów zostało sprzedanych na pucharowe starcie ROW-u 1964 Rybnik i Górnika Zabrze. Przed tym spotkaniem nie zabraknie tradycyjnej dziecięcej eskorty.

2017-07-20 23:20 Autor: Adam Doliba
ROW 1964: remis w sparingu z Elaną Toruń
1

W środę 19 lipca piłkarze ROW-u 1964 Rybnik zakończyli pięciodniowy obóz w Kamieniu sparingiem z Elaną Toruń.

2017-07-19 13:11 Autor: Adam Doliba
Mamy to! Awans piłkarzy do I rundy Pucharu Polski. Górnik Zabrze już czeka
9

Sukces piłkarzy ROW 1964 Rybnik. W meczu rundy wstępnej Pucharu Polski wygrywamy z Polonią Środa Wielkopolska 1:2. Dogrywka wisiała w powietrzu, jednak siła doświadczenia i przepiękna bramka Mariusza Muszalika przypieczętowała nasz awans do kolejnej rundy.

2017-07-14 20:18 Autor: bf, źródło: ROW 1964 Rybnik
ROW 1964 Rybnik: remis na ostatnim sparingu. Jutro mecz Pucharu Polski
0

Remisem 1:1 zakończył się sparing naszej drużyny z III-ligowym BKS-em Bielsko-Biała. Bramkę dla naszej drużyny w pierwszej połowie zdobył Sebastian Siwek. Bramkę w drugiej połowie straciliśmy po rzucie karnym.

2017-07-13 09:57 Autor: bf, źródło: ROW 1964 Rybnik
Górnik Zabrze rywalem ROW-u Rybnik w Pucharze Polski? Jest jeden warunek
0

Bardzo ciekawie dla piłkarzy z Rybnika ułożyło się losowanie pierwszych rund rozgrywek o Puchar Polski.

2017-06-24 15:59 Autor: Adam Doliba
ROW 1964 odpadł z Pucharu Polski
9

Piłkarze ROW-u nie poradzili sobie ze Stomilem Olsztyn i odpadli z rozgrywek Pucharu Polski.

2016-07-22 20:59 Autor: Adam Doliba, źródło: lajfy.com
ROW 1964: ruszyła sprzedaż biletów na piątkowy mecz Pucharu Polski ze Stomilem
3

W piątek 22 lipca o godzinie 19:00 piłkarze ROW-u rozegrają mecz Pucharu Polski ze Stomilem Olsztyn. Po wyjazdowej wygranej z JKS 1909 Jarosław rywalizacja przenosi się do Rybnika.

2016-07-18 18:13 Autor: Adam Doliba
Piłka nożna: ROW 1964 poznał rywala w rundzie wstępnej Pucharu Polski
0

Departament Rozgrywek Krajowych PZPN wylosował dziś pary rundy wstępnej i I rundy Pucharu Polski 2016/2017.

2016-06-24 18:52 Autor: Adam Doliba