Siedem ciekawych i różnorodnych zadań realizowano w świetlicy w Szkole Podstawowej nr 1 im. Ludwika Holesza w Świerklanach, w ramach ogólnopolskiego konkursu „Świetlica szkolna – przestrzenią dla edukacji, rozwoju i zabawy”. W ten sposób świerklańska podstawówka chciała pokazać dzieciom i ich rodzicom, że w świetlicy nie można się nudzić.
2016-04-15 00:00Eko-Okna przerywają milczenie. Firma wydała oświadczenie
112882Prostytucja i pranie brudnych pieniędzy w Rybniku. Policja zamknęła agencję towarzyską (wideo)
27530Historyczny moment. Adriatic Express przyjechał do Rybnika, zabrał pasażerów i wyruszył do Rijeki (foto, wideo)
21541Czy Sara Stempka z Jejkowic zostanie Miss Polski? Odpowiedź poznamy już dziś
21315Incydent kałowy po raz drugi. Brodzik na Rudzie znowu nieczynny
19438Mieszkańcy prestiżowego Ajnfartu rozważają wyprowadzkę! Radna: hałas i nielegalne wyścigi to nie incydenty. Mamy wideo, które potwierdza te słowa
28Parkowanie przy Pniowcu od tego lata będzie płatne!
23Radni Rybnika apelują o ochronę lekcji religii i etyki. „To fundament wspólnoty”
19Eko-Okna przerywają milczenie. Firma wydała oświadczenie
16Pniowiec: chaos za 5 zł. Problemy piętrzą się już na starcie (zdjęcia)
16Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert