W środę w Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania na wychowanków Przedszkola nr 50 w Rybniku czeka miła niespodzianka.
2021-10-01 21:00Piosenki, wierszyki i układy taneczne - tak dzieci z Przedszkola nr 50 w Rybniku uczciły tegoroczną Barbórkę.
2020-12-04 11:43Rocznicę 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości Przedszkole nr 50 w Rybniku uczciło uroczystą akademią. Dzieci zaprezentowały przed zaproszonymi gośćmi specjalny program artystyczny.
2018-12-01 07:00Potwierdziły się wcześniejsze podejrzenia. 4-letni chłopiec uczęszczający do Przedszkola nr 50 w Rybniku-Boguszowicach zmarł w wyniku inwazyjnej choroby meningokokowej. Rybnicki Sanepid opublikował materiały dotyczące zapobieganiu tej chorobie.
2018-02-27 09:00Wracamy do tragedii, jaka spotkała rodziców 4-letniego chłopca i społeczność Przedszkola nr 50 w Rybniku-Boguszowicach. Wojewód
Szok, niedowierzanie i strach w Przedszkolu nr 50 w Boguszowicach. Dzisiaj zmarł 4-letni chłopiec uczęszczający do tej placówki. Podejrzewa się, że chorował na chorobę meningokokową – ciężkie zakażenie bakteryjne. W przedszkolu pod nadzorem Sanepidu wszczęto nadzwyczajne środki ostrożności.
2018-02-21 17:27Dzieci z Przedszkola nr 50 w Rybniku hucznie świętowały tegoroczny Światowy Dzień Ziemi. Pierwsze przygotowania rozpoczęły się już na miesiąc przed świętem.
2017-05-29 19:57W czwartkowe (20 kwietnia) przedpołudnie, na zaproszenie Przedszkola nr 50 w Rybniku, w ramach akcji „Wyłącz komputer, włącz się w kibicowanie jako 12 zawodnik”, piłkarze ROW-u 1964 Rybnik: Szymon Jary i Przemysław Brychlik, udali się na spotkanie z 220 maluchami.
2017-04-26 12:20Ślub jak z bajki w Ochojcu. Para powiedziała „tak” przy prezydencie
38245Znamy ceny biletów pociągów z Rybnika do Rijeki! Ile zapłacimy za przejazd rodziny?
34275Akcja służb pod wiaduktem na Raciborskiej w Rybniku. Mężczyzna trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami (zdjęcia)
26725Wakacyjne pociągi z Rybnika nad Bałtyk, Adriatyk lub w góry. Zobaczcie, gdzie dojedziemy po korekcie rozkładu jazdy!
20949Zamiast scrollować – myje szyby. 15-letni Dawid z Rybnika zbiera na skuter, pracując po szkole
17431Wyniki exit poll: wygrywa Rafał Trzaskowski!
36Radna pyta, „czy można w jednej ręce trzymać różaniec, a w drugiej – szubienicę?”. A. Sączek jeszcze raz przeprasza i mówi o nagonce
27Rok działalności Galerii Sztuki Rzeczna: jakie były przychody z biletów? Ile wyniosło utrzymanie? Sprawdzamy
22To koniec z autobusami z Rybnika do Gliwic. Przewoźnik zawiesza linię
20Rybnik wydłuży linię 34 aż do Gliwic? Radny: połączenia kolejowe nie są idealne
16Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert