Ten weekend niestety zaczął się od tragedii. Rybniccy śledczy ustalają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło dzisiaj po północy w Czerwionce-Leszczynach. Jak ustalili policjanci z ruchu drogowego, kierujący oplem potrącił 51-letniego pieszego. W wyniku odniesionych obrażeń mieszkaniec powiatu rybnickiego zmarł w szpitalu.
2024-12-14 16:16Do groźnego zdarzenia drogowego doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych w Rybniku na ulicy Wyzwolenia. Pogoda za oknem nie sprzyja kierowcom — mokra i śliska nawierzchnia oraz pierwsze opady śniegu, negatywnie wpływają na bezpieczeństwo na drogach.
2024-12-10 15:00O tym już pisaliśmy w miniony weekend. Na autostradzie A1 w Szczejkowicach zginął 35-letni mężczyzna. Został potrącony przez samochód osobowy. Śledczy próbują się dowiedzieć, dlaczego znajdował się na środku ruchliwej drogi.
2024-10-15 09:05Czytelniczka dała nam znać, że dzisiaj po południu przy Plazie doszło do wypadku. Na miejscu były służby, od razu tworzyły się też korki.
2024-10-14 17:21Śledczy wyjaśniają przyczyny i okoliczności tragedii na autostradzie A1 w Szczejkowicach. Doszło do potracenia, nie żyje mężczyzna. Ruch w kierunku Gliwic jest zablokowany.
2024-10-12 08:12Kierowcy i piesi: weźcie sobie do serca apele policjantów. Tu chodzi o zdrowie, a nawet życie! Mundurowi znów musieli jechać do potrącenia. Tym razem ucierpiała młoda dziewczyna.
2024-10-09 11:14Wczoraj (8 lutego) po zmroku i przy padającym deszczu, doszło do kolejnego potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych. Poszkodowany został 23-latek, a kierujący samochodem osobowym stracił prawo jazdy.
2024-02-09 11:40Rybniccy policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku drogowego, do którego doszło wczoraj na ulicy Gliwickiej w Rybniku. Mężczyzna kierujący samochodem osobowym potrącił starszą kobietę na oznakowanym przejściu dla pieszych. 69-latka trafiła do szpitala.
2024-02-08 16:30Komenda Miejska Policji w Rybniku podaje nowe informacje dotyczące wczorajszego (2 lutego) wypadku na ul. Niedobczyckiej. Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem LPR do katowickiego szpitala.
2024-02-03 12:41Piątek rozpoczął się od dwóch potrąceń pieszych na oznakowanych przejściach. Pierwsze miało miejsce w Czerwionce-Leszczynach, a drugie w Rybniku na ulicy Wodzisławskiej, gdzie odbywa się obecnie ruch wahadłowy. Policja apeluje o ostrożność!
2023-11-24 09:36Śmiertelny wypadek w Wilczej. Zginął rybniczanin
31932Jejkowice mają Miss Śląska. Sara Stempka okrzyknięta najpiękniejszą mieszkanką województwa
29633Plac Wolności z poczekalnią. Czy spełnia oczekiwania mieszkańców? Nie owijają w bawełnę (wideo, zdjęcia)
24652Mężczyzna został przygnieciony przez pojazd na skupie złomu
21800Na tych ulicach nie będzie prądu nawet przez 9 godzin. Zobaczcie harmonogram przerw
19562„Dlaczego pan Nawrocki mieszkał za moje pieniądze w hotelu?” Spięcie na konferencji PiS-u
37Grzegorz Braun mówił w Rybniku o „froncie gaśnicowym”. „Miejsce ślązakowców - piątej kolumny - jest w więzieniach”
28Nowoczesne centrum przesiadkowe w Jejkowicach - otwarte
26Łukasz Kohut o Braunie i jego „ślązakowcach”: pana miejsce jest na Kremlu
24Ksiądz na portalu randkowym. Skandal czy norma? Ks. Grzesiak: "nic złego nie zrobił"
14Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert