Polonia Rybnik

Judo: Piotr Kuczera na podium Oceania Open w Perth
0

Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik zajął trzecie miejsce w turnieju Oceania Open w Perth w Australii.

2023-11-11 20:05 Autor: Adam Doliba
Mistrzostwa Europy w judo: nieudany start Julii Kowalczyk i Piotra Kuczery
0

W dniach 3-5 listopada we francuskim Montpellier odbyły się mistrzostwa Europy w judo. W imprezie wzięli udział Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik i Piotr Kuczera z Kejza Team Rybnik.

2023-11-05 18:58 Autor: Adam Doliba
Judo: Wiktoria Mołdrzyk i Samuel Kmieciak z brązem mistrzostw Polski do lat 16
0

Dżudocy z Rybnika walczyli w Opolu w Mistrzostwach Polski U16 oraz Pucharze Polskiego Związku Judo, który był jednocześnie Międzynarodowym Turniejem Nadziei Olimpijskich.

2023-09-24 18:48 Autor: Adam Doliba
Grand Slam w judo: jedna walka Julii Kowalczyk w Baku
0

W piątek 22 września dżudoczka Julia Kowalczyk (57 kg) z Polonii Rybnik wzięła udział w prestiżowych zawodach Grand Slam w Baku.

2023-09-23 15:00 Autor: Adam Doliba
Judo: Szymon Panek ze złotem Pucharu Polski juniorów
1

Ze złotym medalem z Pucharu Polski juniorów w Sochaczewie wrócił Szymon Panek z Polonii Rybnik.

2023-09-18 15:59 Autor: Adam Doliba
Rybnik ma mistrza świata w judo. Szymon Szulik już marzy o olimpijskim złocie (zdjęcia)
2

Kilka dni temu dotarła do nas świetna informacja. Rybniczanin Szymon Szulik (Polonia Rybnik) został mistrzem świata kadetów w judo. Dzisiaj mieliśmy okazję posłuchać złotego medalistę na specjalnej konferencji prasowej. Nastolatek już marzy o starcie na igrzyskach olimpijskich.

2023-08-30 12:40 Autor: bf
Szymon Szulik z Polonii Rybnik pierwszym polskim mistrzem świata kadetów w judo
4

Kilka tygodni przed 17. urodzinami Szymon Szulik (ur. 7 października 2006 roku) w wielkim stylu został pierwszym polskim mistrzem świata kadetów w judo. W turnieju w Zagrzebiu wygrał pięć walk w kategorii 66 kg.

2023-08-24 20:05 Autor: ad, źródło: PZJudo
Grand Slam w judo: 7. miejsce Julii Kowalczyk w Astanie
0

Dżudoczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk (57 kg) zajęła 7. miejsce w zawodach Grand Slam Kazachstanu w Astanie.

2023-06-19 08:00 Autor: ad
Judo: złoty medal Szymona Szulika z Polonii Rybnik w Pucharze Europy kadetów w Bielsku-Białej
0

Szymon Szulik (66 kg) z Polonii Rybnik zwyciężył w Pucharze Europy kadetów w Bielsku-Białej. To jego drugie złoto w zawodach tej rangi w 2023 roku.

2023-05-22 20:19 Autor: ad
Mistrzostwa świata w judo: Julia Kowalczyk bez sukcesu w Katarze
0

W katarskiej Dosze trwają mistrzostwa świata w judo. We wtorek swoją walkę stoczyła Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik.

2023-05-10 15:10 Autor: Adam Doliba