Polonia Rybnik

Pierwszy z prawej: Piotr Kuczera
4

Sukces Piotra Kuczery w Kazaniu. Rybniczanin wywalczył brązowy medal ME

Znakomicie spisał się dzisiaj Piotr Kuczera (-90kg) w Mistrzostwach Europy w Kazaniu. Judoka KS Polonia Rybnik w swym debiucie w tak prestiżowych zawodach zdobył brązowy medal. Pokonał dziś m.in. utytułowanego liasa Iliadisa.

2016-04-23 00:00 Autor: bf, źródło: Polski Związek Judo
17

Rybniccy dżudocy z wizytą u posła Janika

Poseł Grzegorz Janik uhonorował dziś młodych dżudoków Polonii Rybnik, którzy wywalczyli medale na niedawnych na Mistrzostwach Polski Juniorów i Juniorek w Kątach Wrocławskich.

2016-04-08 00:00 Autor: ww
0

Judo: Julia Kowalczyk ponownie mistrzynią Polski juniorek

Trzy medale mistrzostw Polski juniorów i juniorek przywieźli z Kątów Wrocławskich reprezentanci Polonii Rybnik.

2016-04-03 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Judo: Katarzyna Kłys i Anna Borowska najlepsze w Pucharze Europy w Sarajewie

Katarzyna Kłys i Anna Borowska z Polonii Rybnik zwyciężyły w swoich kategoriach w zawodach Pucharu Europy w judo w Sarajewie.

2016-03-22 00:00 Autor: Adam Doliba
Radość Katarzyny Kłys w finale European Open Warsaw 2016
2

Złota Katarzyna Kłys. Judoczka Polonii Rybnik bezkonkurencyjna w Warszawie

Nie zabrakło niczego: były obawy, były nagłe zwroty akcji, a na końcu radość. Katarzyna Kłys (kat. 70 kg) zwyciężyła w niedzielę w zawodach pucharu świata European Open Warsaw 2016.

2016-02-29 00:00 Autor: bf
Anna Borowska wróci do Rybnika z brązowym medalem
3

Anna Borowska z medalem w pucharze świata! Jak poradziły sobie rybnickie judoczki?

To dobry dzień dla polskiego i rybnickiego judo. Dzisiaj w Warszawie Anna Borowska wywalczyła brązowy medal w pucharze świata European Open. Agata Perenc zakończyła rywalizację na 5 miejscu, a Julia Kowalczyk debiutowała w grupie seniorskiej.

2016-02-27 00:00 Autor: bf
Piotr Kuczera - Człowiek Roku Rybnik.com.pl 2015
0

Judo: Piotr Kuczera ze srebrnym medalem Pucharu Świata w Oberwart

Piotr Kuczera z Polonii Rybnik zajął drugie miejsce w wadze 90 kg Pucharu Świata w judo w austriackim Oberwart. Zawody były jedną z kwalifikacji do igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.

2016-02-15 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: materiały prasowe
Start w Igrzyskach Olimpijskich w Rio ma zapewniony Katarzyna Kłys
1

Rybniccy judocy szykują formę na Igrzyska Olimpijskie w Rio. „Celem jest medal”

- Stanowimy część reprezentacji Polski, jesteśmy w jednej drużynie. Celem jest medal na Igrzyskach Olimpijskich i wszystko temu podporządkujemy – podkreślił niedawno na spotkaniu Juliusz Kowalczyk prezes Polonii Rybnik. Katarzyna Kłys – zawodniczka rybnickiego klubu judo już wywalczyła awans do Rio. W kolejce jest jeszcze Agata Perenc.

2016-02-04 00:00 Autor: bf