Polonia Rybnik

Boguszowice: Judo Silesia Cup Rybnik 2018
0

W sobotę 17 listopada odbędzie się XII Międzynarodowy Turniej Judo Silesia Cup Rybnik 2018, którego organizatorem jest Polonia Rybnik. Impreza zostanie zorganizowana w hali sportowej w Rybniku-Boguszowicach.

2018-11-15 13:38 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Grand Prix w judo: Agata Perenc trzecia w Taszkencie
0

Dżudoczka Agata Perenc zajęła trzecie miejsce w kategorii 52 kg w Grand Prix w Taszkencie. W kategorii 57 kg piąta była Anna Borowska, a siódma – Julia Kowalczyk.

2018-11-09 21:02 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
MME w judo: Julia Kowalczyk ze złotym medalem
1

W młodzieżowych mistrzostwach Europy w judo zawodniczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk (57 kg), wywalczyła złoty medal.

2018-11-03 09:10 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Judo: Marcin Gardian z Polonii Rybnik mistrzem Polski młodzików
0

Przez dwa dni w rybnickiej hali w Boguszowicach o medale mistrzostw Polski w judo walczyli młodzicy i młodziczki. Wśród nich znalazła się 8-osobowa grupa zawodników Polonii Rybnik.

2018-10-22 20:45 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
W Rybniku-Boguszowicach powalczą o medale mistrzostw Polski w judo
0

Przez dwa dni w rybnickiej hali w Boguszowicach o medale mistrzostw Polski w judo powalczą młodziczki i młodzicy.

2018-10-17 20:36 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Judo: Agata Perenc z Polonii Rybnik ze srebrem w Meksyku
1

Agata Perenc z Polonii Rybnik zajęła drugie miejsce w zawodach Grand Prix w judo w meksykańskim Cancun.

2018-10-13 12:04 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Agata Perenc z Polonii Rybnik mistrzynią Polski w judo
1

Agata Perenc zdobyła złoty medal 62. mistrzostw Polski seniorów w Warszawie. Ze srebrnymi krążkami wrócą do Rybnika Anna Borowska i Piotr Kuczera. Brąz wywalczyła Julia Kowalczyk.

2018-10-06 21:04 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Judo: Julia Kowalczyk (Polonia Rybnik) ze złotem Pucharu Świata w Mińsku
2

Julia Kowalczyk z Polonii Rybnik wygrała w Mińsku zawody Pucharu Świata w judo.

2018-08-19 21:17 Autor: Adam Doliba
Puchar Europy w judo: brązowy medal Julii Kowalczyk z Polonii Rybnik
0

Brązowy medal Pucharu Europy w Saarbrucken wywalczyła dżudoczka Polonii Rybnik, Julia Kowalczyk.

2018-07-16 21:44 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Judo: Polonia Rybnik drużynowym mistrzem Polski juniorek młodszych
1

Dżudocy Polonii Rybnik wrócili z Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Pile z trzema medalami i jednym siódmym miejscem.

2018-06-08 20:25 Autor: ad, źródło: materiały prasowe