Piotr Pawlicki

12

Dwóch Polaków i zawodnik ŻKS-u ROW Rybnik awansowali do cyklu Grand Prix 2016

Bartosz Zmarzlik (Stal Gorzów), Piotr Pawlicki (Unia Leszno) i Chris Harris (ŻKS ROW Rybnik) okazali się najlepsi w dzisiejszym Grand Prix Challenge na torze przy ul. Gliwickiej. To oni w przyszłym sezonie powalczą o tytuł indywidualnego mistrza świata w cyklu Speedway Grand Prix.

2015-09-05 00:00 Autor: Adam Doliba
15

Reszta Świata lepsza od Polski. Dobry występ Kacpra Woryny

Przy pełnych trybunach stadionu przy ul. Gliwickiej drużyna Reszty Świata pokonała Polskę 50:40. Wśród gospodarzy dobrze spisał się Kacper Woryna, który dla naszego kraju zdobył 7 punktów.

2014-10-12 00:00 Autor: Adam Doliba
0

Finał MIMP: K. Woryna bez medalu

Kacper Woryna zajał 10. miejsce w finale Młodzieżowych Indywidualnych Mistrzostw Polski.

2014-09-13 00:00 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
0

Żużel: w tym roku Srebrny Kask nie dla Kacpra Woryny

Rybnicki żużlowiec Kacper Woryna zajął 10. miejsce w finałowym turnieju o Srebrny Kask. Młodzieżowiec ROW-u na sukces w tych zawodach ma jeszcze czas.

2014-07-29 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
0

Finał krajowych eliminacji do IMŚJ: tylko 3 punkty Kacpra Woryny

Nie udało się Kacprowi Worynie awansować do kolejnego etapu walki o tytuł mistrza świata juniorów.

2014-04-17 00:00 Autor: ad, źródło: sportowefakty.pl
Kacper Woryna
1

ŻKS ROW: drugie miejsce Kacpra Woryny i awans do finału

Kacper Woryna awansował do finału krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Świata Juniorów.

2014-03-29 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: sportowefakty.pl
0

W każdym biegu przyjeżdżał trzeci

W finale krajowych eliminacji do Indywidualnych Mistrzostw Europy Juniorów Kacper Woryna zajął 12. miejsce.

2013-05-10 00:00 Autor: Adam Doliba, źródło: zksrow.rybnik.com.pl
0

Brązowy Kask: M. Domański tylko rezerwowym

W półfinale Brązowego Kasku zawodnik rybnickich „Rekinów”, Mateusz Domański, zajął 9. miejsce.

2011-08-06 00:00 Autor: Adam Doliba