Piłka nożna kobiet Rybnik

Futsal: bardzo udany rok piłkarek TS ROW Rybnik
0

W ostatni weekend zakończyły się mistrzostwa Polski juniorek U-18 w futsalu. Rybniczanki po karnych przegrały medal ze Stomilankami Olsztyn.

2018-12-05 21:16 Autor: jd
MP w futsalu U-18: juniorki TS ROW Rybnik o włos od medalu
2

Organizując przed wyjazdem zbiórkę wśród kibiców TS ROW Rybnik obiecał walkę o medale mistrzostw Polski. W miniony weekend juniorki U-18 rozegrały finały mistrzostw Polski w Toruniu.

2018-12-03 16:02 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Ekstraliga futsalu kobiet: Rolnik B. Głogówek lepszy od TS ROW Rybnik
0

W 2. kolejce grupy południowej ekstraligi futsalu kobiet TS ROW Rybnik przegrał na wyjeździe z Rolnikiem B. Głogówek 1:4.

2018-11-25 20:32 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Ekstraliga futsalu: TS ROW Rybnik rozpoczął sezon od wygranej w Częstochowie
0

TS ROW Rybnik wrócił do rozgrywek halowych. Przypomnijmy, że rybniczanki są aktualnymi złotymi medalistkami mistrzostw Polski.

2018-11-18 19:35 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Weź udział w zrzutce i pomóż piłkarkom ROW-u w wyjeździe na mistrzostwa
30

Piłkarki TS ROW Rybnik walczą o medale w futsalowych mistrzostwach Polski w dwóch kategoriach juniorskich U-18 i U-16. Potrzebują jednak pieniędzy, które pomogą im zorganizować wyjazd na zawody.

2018-11-15 23:33 Autor: jd
Futsal: juniorki TS ROW Rybnik w finale mistrzostw Polski U-18
1

W hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku został zorganizowany turniej półfinałowy mistrzostw Polski juniorek U-18 w futsalu. W imprezie znakomicie spisały się gospodynie, które zdeklasowały rywalki.

2018-11-12 13:18 Autor: jd
TS ROW Rybnik: remis na zakończenie rundy jesiennej
0

W ostatniej kolejce rundy jesiennej I ligi piłkarki TS ROW Rybnik zremisowały na wyjeździe z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

2018-11-11 17:00 Autor: jd
TS ROW Rybnik: hat-trick Klaudii Adamek z Rysami
0

W doskonałym stylu pożegnały Rybnik w roli gospodyń zawodniczki TS ROW. W sobotę na stadionie przy ul. Gliwickiej pokonały Rysy Bukowina Tatrzańska 4:0.

2018-11-03 22:56 Autor: jd
Juniorki TS ROW Rybnik awansowały do półfinału mistrzostw Polski
0

Bardzo dobrze w turnieju ćwierćfinałowym mistrzostw Polski juniorek zaprezentowały się zawodniczki TS ROW Rybnik.

2018-11-01 16:57 Autor: jd, źródło: materiały prasowe