Kara zakazu wyjazdów zorganizowanych rybnickich grup kibiców w wymiarze sześciu miesięcy – tak brzmi decyzja Komisji Dyscyplinarnej PZPN. To pokłosie wydarzenia, do jakiego doszło kilkanaście dni temu podczas derbów pomiędzy GKS 1962 Jastrzębie, a ROW 1964 Rybnik.

Masz dzisiaj po południu trochę czasu? Interesujesz się piłką nożną? Wpadnij do Niedobczyc. Klub Rymer Rybnik organizuje o 15.30 bezpłatne zajęcia sportowe z wykwalifikowanymi trenerami i innymi atrakcjami.

2017-11-10 10:05 Autor: bf
Burdy podczas derbów w Jastrzębiu. Kibole z Rybnika dali o sobie znać
11

Sporo czasu minęło od ostatniego meczu pomiędzy drużynami z Rybnika i Jastrzębia-Zdroju. Niestety, sobotnie spotkanie po latach nie zapisze się pozytywnie w historii dla obu stron. Co prawda GKS 1962 Jastrzębie wygrało u siebie, ale kibole przyjezdnej drużyny postanowili zdemolować część stadionu. Zgadnijcie, kto teraz będzie musiał zapłacić za straty?

2017-11-06 10:04 Autor: bf
Mamy to! Awans piłkarzy do I rundy Pucharu Polski. Górnik Zabrze już czeka
9

Sukces piłkarzy ROW 1964 Rybnik. W meczu rundy wstępnej Pucharu Polski wygrywamy z Polonią Środa Wielkopolska 1:2. Dogrywka wisiała w powietrzu, jednak siła doświadczenia i przepiękna bramka Mariusza Muszalika przypieczętowała nasz awans do kolejnej rundy.

2017-07-14 20:18 Autor: bf, źródło: ROW 1964 Rybnik
ROW 1964 Rybnik: remis na ostatnim sparingu. Jutro mecz Pucharu Polski
0

Remisem 1:1 zakończył się sparing naszej drużyny z III-ligowym BKS-em Bielsko-Biała. Bramkę dla naszej drużyny w pierwszej połowie zdobył Sebastian Siwek. Bramkę w drugiej połowie straciliśmy po rzucie karnym.

2017-07-13 09:57 Autor: bf, źródło: ROW 1964 Rybnik
We wtorek zebranie walne prawie 100-letniego klubu. Będą wybierali zarząd
3

Już jutro (28 marca) o godzinie 17.00 w siedzibie klubu piłkarskiego Rymer Rybnik rozpocznie się walne zebranie. Podczas spotkania mają się odbyć wybory do nowego zarządu klubu.

2017-03-27 14:07 Autor: bf
ROW 1964 Rybnik: klub gotowy i wzmocniony. Trwa odliczanie do rundy wiosennej
3

Władze KS ROW 1964 Rybni są dobrej myśli – klub utrzyma się w II lidze. Pomóc w tym mają zawodnicy - Mariusz Zganiacz, Marian Jarabica i Przemysław Brychlik. Dodatkowo nowy trener Piotr Piekarczyk zmienił styl drużyny na bardziej ofensywny. Runda wiosenna rusza już w najbliższy weekend.

2017-02-28 17:00 Autor: bf
Piłka halowa: za nami 11. edycja turnieju mikołajkowego
0

W Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku został zorganizowany XI Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieży, Kadry OHP oraz Służb Mundurowych.

2016-12-17 14:53 Autor: Adam Doliba
11. turniej mikołajkowy w „Ekonomiku”
0

W sobotę 10 grudnia zostanie zorganizowany XI Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej Młodzieży, Kadry OHP oraz Służb Mundurowych.

2016-12-08 08:50 Autor: Adam Doliba
Niecodzienne spotkanie w Przedszkolu nr 43. Bramkarze ROW-u spotkali się z maluchami
0

W czwartkowy poranek (13 października), w ramach akcji „Wyłącz komputer, włącz się w kibicowanie jako 12 zawodnik”, bramkarze ROW-u Kamil Piecha i Aleksander Łubik, udali się na spotkanie z blisko 125 maluchami z Przedszkola 43 w Rybniku. Jakich rad udzielili piłkarze?

2016-10-15 08:38 Autor: bf, źródło: materiały prasowe