Nikola Wita

7 medali RCSW Fighter w mistrzostwa Polski w taekwon-do w Ustce
0

W Ustce odbyły się XXXVI Mistrzostwa Polski Taekwon-do ITF. Gospodarzem tego prestiżowego turnieju w tym roku był Karol Winiszewski we współpracy z Polskim Związkiem Taekwon-do oraz władzami miast Słupsk i Ustka. Turniej ten dla zawodników klubu RCSW Fighter okazał się wybitnym sukcesem i obfitował w liczne medale.

2023-11-08 23:01 Autor: Redakcja, źródło: materiały prasowe
Nikola Olszak z medalami mistrzostw świata teakwon-do
1

Zawodniczka Rybnickiego Centrum Sportów Walki Fighter Nikola Olszak zdobyła brązowy medal mistrzostw świata taekwon-do w Tampere w konkurencji walk seniorek. W rywalizacji drużynowej wywalczyła trzy krążki.

2023-09-26 21:54 Autor: Adam Doliba
Taekwon-do: Nikola Wita podwójną mistrzynią Europy
0

W Hiszpanii odbyły się XXXV Seniorów i XXVI Juniorów Mistrzostwa Europy Taekwon-do. W imprezie wzięła udział Nikola Wita, zawodniczka klubu RCSW Fighter.

2021-12-09 21:03 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Reprezentanci RCSW Fighter Rybnik z medalami ME w Taekwon-do
0

W Sarajewie odbyły się Mistrzostwa Europy Juniorów i Seniorów w Taekwon-do ITF, które na długo zapadną w pamięci nie tylko samym zawodnikom i trenerom RCSW Fighter Rybnik, ale również całej reprezentacji Polski w Taekwon-do.

2019-10-19 11:54 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Udana końcówka roku klubu RCSW Fighter Rybnik
0

Ostatnie miesiące tego roku były dla klubu RCSW Fighter Rybnik bardzo udane.

2018-12-11 18:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
RCSW Fighter Rybnik w Krakowie i Transylwanii
0

Reprezentanci RCSW Fighter Rybnik wzięli udział w Pucharze Polski Muaythai w Krakowie i Pucharze Europy Taekwon-do w rumuńskim mieście Sybin.

2018-11-09 19:48 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Łukasz Kubiak z ósmym tytułem mistrza Polski
0

Zawodnicy RCSW Rybnik wzięli udział w Mistrzostwach Polski Seniorów i Młodzieżowców w Taekwon-do oraz Międzywojewódzkich Mistrzostwach Taekwon-do. W tej pierwszej imprezie rybnicki klub reprezentowali Łukasz Kubiak V Dan, Paweł Olszak II Dan i Nikola Wita I Dan.

2018-06-16 23:02 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Rybnik ma najlepszą drużynę juniorską w Polsce
0

RCSW Fighter zajęło pierwsze miejsce w klasyfikacji medalowej juniorów w Taekwon-do ITF w Polsce.

2018-05-24 21:07 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Nikola Wita mistrzynią Europy w taekwon-do
0

Dwóch zawodników RCSW Fighter wróciło z Mistrzostw Europy Taekwon-do ITF, które miały miejsce w słoweńskim Mariborze w dniach 12-15 kwietnia 2018r.

2018-04-21 11:53 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Trwa dobra passa zawodników RCSW Fighter Rybnik
0

W dniach 24-25 marca w Głubczycach zostały rozegrane kolejne zawody Taekwon-do. Tym razem było to Grand Prix Polski Seniorów i Juniorów. W imprezie nie mogło zabraknąć zawodników Rybnickiego Centrum Sportów Walki „Taekwon-do Fighter – TKM”, która stawiła się w 7-osobowym składzie (6 zawodników i 1 sędzia).

2018-03-29 22:56 Autor: ad, źródło: materiały prasowe