Na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbył się finał IV edycji konkursu „Młodzieżowy Lider Biznesu”. Po raz drugi konkurs odbył się na pięciu obszarach terytorialnych - w Żorach i gminie Pawłowice, Jastrzębiu-Zdroju, powiecie raciborskim, powiecie rybnickim i Rybniku oraz w powiecie wodzisławskim.
2015-05-05 00:00Zakończył się drugi etap konkursu „Młodzieżowy Lider Biznesu 2015” organizowanego przez Żorską Izbę Gospodarczą. Do kolejnego, trzeciego etapu awansowało pięcioro najlepszych uczestników z terenu powiatu rybnickiego.
2015-03-28 00:00Znamy już wyniki pierwszego etapu czwartej edycji konkursu „Młodzieżowy Lider Biznesu", który 17 grudnia odbył się w pięciu miastach naszego regionu.
2015-01-08 00:00Znaleziony w ostatniej chwili. W akcję zaangażowanych prawie 100 policjantów
26679Znany youtuber, Książulo był w Rybniku. Gdzie jadł? (wideo)
24409Rybnik: radiowozy na Placu Wolności. Zatrzymano kilka osób (aktualizacja)
22148Vox Patris - to największy dzwon świata. Powstał w Rydułtowach, i tu go możecie zobaczyć! (zdjęcia)
20075Włamanie na Wrębowej i niejasne ogłoszenia. Mieszkańcy czują niepokój
17819„Nie zostawimy tego tak” – Mariusz Błaszczak spotkał się z mieszkańcami Rybnika i regionu
56Sławomir Mentzen przyjedzie do Rybnika, by mówić o energetyce i gospodarce
27Lenartowicz mówi o kłamstwach Wosia. Ten odpowiada: to decyzja PO
22Szymon Hołownia: "Prezydent ma działać, a nie być długopisem premiera". Kolejny kandydat na prezydenta RP w naszym regionie
20Mamy drogi rowerowe, od lat brakuje rowerów miejskich. Miasto nie ma na to pieniędzy
18Byłeś świadkiem wypadku? W Twojej okolicy dzieje sie coś ciekawego? Chcesz opublikować recenzję z imprezy kulturalnej? Wciel się w rolę reportera Rybnik.com.pl i napisz nam o tym!
Wyślij alert