MKSz Rybnik

MKSz Rybnik: Honorata Kucharska z brązowym medalem mistrzostw Polski juniorów
0

Brązowy medal mistrzostw Polski juniorów w szachach wywalczyła zawodniczka MKSz Rybnik, Honorata Kucharska.

2018-03-21 20:51 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Zawodnik MKSz Rybnik mistrzem Polski do lat 10
0

Jakub Seemann z Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik zdobył złoty medal mistrzostw Polski młodzików do lat 10.

2018-03-07 11:56 Autor: ad
MKSz Rybnik zdominował mistrzostwa Śląska
2

W gronie 28 zespołów pierwszy zespół MKSz Rybnik udowodnił, że nie ma sobie równych na Śląsku. Z kompletem zwycięstw zdobył tytuł Drużynowego Mistrza Śląska Juniorów.

2017-10-18 22:51 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szachy: MKSz Rybnik awansował do I ligi
1

W Szklarskiej Porębie w II lidze drużynowych mistrzostw Polski zespół Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik zajął 2. miejsce i awansował do I ligi!

2017-09-15 16:00 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKSz Rybnik: trzy medale mistrzostw Polski juniorów. Honorata Kucharska ze złotem!
0

W Hali Stulecia we Wrocławiu zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, w których brało udział ponad 1000 szachistów z całej Polski. Zawodnicy Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik powrócili z trzema medalami.

2017-08-18 09:36 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szachowa arcymistrzyni w Halo! Rybnik
0

Wszystkich miłośników szachów zapraszamy w czwartek 10 sierpnia o godz. 17:00 do Halo! Rybnik (ul. Sobieskiego 20) na spotkanie z arcymistrzynią Kariną Szczepkowską. Będzie okazja dowiedzieć się jak wygląda życie profesjonalnego zawodnika tej dyscypliny sportowej.

2017-08-07 11:17 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
Szachy: Z. Gaszka srebrną medalistką mistrzostw Polski
0

Szachistka MKSz Rybnik, Zuzanna Gaszka, wywalczyła srebrny medal mistrzostw Polski młodzików. Jej trenerką jest Karina Szczepkowska.

2017-05-06 13:29 Autor: Adam Doliba
Szachy: rybniczanki na podium mistrzostw Polski
1

Pochodzące z Rybnika Monika Soćko i Karina Szczepkowska stanęły na podium zakończonych dziś w Warszawie mistrzostw Polski w szachach.

2017-03-29 22:50 Autor: Adam Doliba
MP juniorów w szachach: srebro Honoraty Kucharskiej
0

W dniach 11-19 marca w Ustroniu zostały zorganizowane mistrzostwa Polski juniorów (do lat 16 i 18) w szachach. W imprezie udział wzięli reprezentanci MKSz Rybnik.

2017-03-21 14:02 Autor: Adam Doliba
Rekord frekwencji w rybnickim turnieju szachowym
0

Od 27 grudnia do 31 grudnia trwał w Rybniku XXXIV Międzynarodowy Turniej Szachowy. Składał się on z dwóch części. Turniej Open był rozgrywany w sali MOSiR-u przy ul. Powstańców, natomiast turnieju dla najmłodszych w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 10.

2017-01-04 21:52 Autor: Adam Doliba