MKSz Rybnik

Szachy: zawodnicy MKSZ Rybnik reprezentantami ma DMEJ
0

W dniach 11-18 lipca zawodnicy MKSz Rybnik biorą udział w Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów, które odbywają się w czeskich Pardubicach.

2019-07-12 21:59 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
MKSz Rybnik o włos od medalu DMPJ w szachach
1

Zawodnicy MKSz Rybnik znaleźli się tuż za podium Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w szachach.

2019-07-08 20:52 Autor: ad
MKSz Rybnik: Jakub Seemann ze srebrnym medalem
0

Jakub Seemann z MKSz Rybnik wywalczył srebrny medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach halowych.

2019-04-10 22:17 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
MKSz Rybnik: Honorata Kucharska brązową medalistką mistrzostw Polski w szachach
0

Honorata Kucharska z MKSz Rybnik stanęła na podium mistrzostw Polski juniorów w szachach, które w sobotę zakończyły się w Szklarskiej Porębie.

2019-03-18 21:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szachy: dwa medale MKSz Rybnik w MP
0

Drużyna kobiet MKSz Rybnik zdobyła srebrny medal mistrzostw Polski w szachach błyskawicznych. W turnieju indywidualnym brąz wywalczyła Wiktoria Cieślak.

2018-12-21 08:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szachy: wicemistrzostwo świata Honoraty Kucharskiej z MKSz Rybnik
2

Honorata Kucharska z MKSz Rybnik została wicemistrzynią świata juniorek w szachach w grupie dziewcząt do lat 16.

2018-10-31 23:05 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Szachy: MKSz Rybnik wygrał w dwóch ligach
0

W Jastrzębiu-Zdroju rozegrano Euroregionalną Młodzieżową Ligę Szachową. W turnieju wzięły udział drużyny z Czech, Słowacji i Polski – 8 drużyn w I lidze i 8 w II lidze. Miejski Klub Szachowy w Rybniku wystąpił w dwóch ligach.

2018-09-14 20:00 Autor: jd, źródło: materiały prasowe
Martyna Starosta z Jejkowic mistrzynią Polski w szachach szybkich
1

Oprócz zawodników MKSz Rybnik duży sukces w mistrzostwach Polski juniorów w szachach szybkich i błyskawicznych we Wrocławiu odniosła młoda szachistka z Jejkowic, Martyna Starosta.

2018-08-28 20:36 Autor: Adam Doliba
Szachy: Jakub Seemann z MKSz Rybnik podwójnym mistrzem Polski
1

W Hali Stulecia we Wrocławiu zakończyły się Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich i Błyskawicznych, w których brało udział ponad 1000 szachistów z całej Polski. Zawodnicy Miejskiego Klubu Szachowego Rybnik wrócili z imprezy z pięcioma medalami.

2018-08-15 19:14 Autor: ad
MKSz Rybnik drużynowym mistrzem Śląska
0

Zakończyły się rozgrywki Śląskiej Szachowej Ekstraligi Juniorów. Pierwszy zespół Miejskiego Klubu Szachowego w Rybniku wywalczył tytuł drużynowego mistrza Śląska, natomiast druga drużyna utrzymała się w najwyższej klasie rozgrywkowej.

2018-04-21 14:23 Autor: ad, źródło: materiały prasowe