MKKS Rybnik

MKKS Rybnik: dwie wyrównane kwarty to za mało
0

W 18. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik zmierzyli się na wyjeździe z KK UR Bozza Kraków. Spotkanie było zacięte do 25 minuty.

2021-01-31 18:18 Autor: ad
MKKS wygrał 3 kwarty, ale przegrał mecz. W Rybniku minimalnie lepszy AZS PWSTE Jarosław
0

W 17. kolejce II ligi MKKS Rybnik był o krok od zwycięstwa. W zaciętym meczu w hali rybnickiego „Ekonomika” minimalnie lepszy okazał się AZS PWSTE Jarosław.

2021-01-24 13:14 Autor: ad
Rybniccy koszykarze przegrali z MKS-em II Dąbrowa Górnicza
0

W 16. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik zmierzyli się na wyjeździe z MKS-em II Dąbrowa Górnicza.

2021-01-17 21:25 Autor: ad
Koszykówka, II liga: lider z Krakowa poza zasięgiem rybniczan
0

W meczu 15. kolejki II ligi MKKS Rybnik przegrał w hali „Ekonomika” z liderem, AZS-em AGH Kraków.

2021-01-10 15:58 Autor: ad
MKKS Rybnik: minimalna porażka w Częstochowie
0

Po świątecznej przerwie na parkiety II ligi wrócili koszykarze MKKS-u. Rybniczanie po zaciętym meczu w Częstochowie przegrali z AZS-em 96:99,choć do przerwy prowadzili 59:50.

2021-01-04 20:09 Autor: Adam Doliba
Koszykówka, II liga: MKKS Rybnik zakończył pierwszą rundę z jednym zwycięstwem
0

W ostatnim meczu w tym roku koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali na wyjeździe z GTK Sordrew Gliwice 74:91. W następnej kolejce II ligi rozpocznie się runda rewanżowa.

2020-12-21 22:26 Autor: ad
Koszykówka, II liga: MKKS Rybnik odrabiał zaległości z Cracovią
0

W minioną środę koszykarze MKKS-u Rybnik rozegrali we własnej hali zaległy mecz II ligi z Cracovią 1906 Szkoła Gortata Kraków.

2020-12-17 19:00 Autor: ad
MKKS Rybnik vs. KKS Tarnowskie Góry: pierwsza kwarta ustawiła mecz
0

W 12. kolejce II ligi koszykarze MKKS-u Rybnik przegrali w hali Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Rybniku z czwartym w tabeli KKS-em Ragor Tarnowskie Góry.

2020-12-13 11:34 Autor: ad, źródło: materiały prasowe
II liga, koszykówka: pierwsze zwycięstwo MKKS-u Rybnik
0

W 11. kolejce II ligi MKKS Rybnik odniósł pierwsze zwycięstwo w tym sezonie. Rybniczanie pokonali AZS Politechnika Śląska Gliwice 85:67.

2020-12-05 23:59 Autor: ad